Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? (szerelmi bánat)

Mit tegyek? (szerelmi bánat)

Figyelt kérdés
Van egy fiú az évfolyamomban, aki régebben is tetszett, és álmodtam vele. Aztán ma is álmodtam vele, és azt mondta, szeret, és olyan boldog voltam :) Aztán reggel felkeltem, és rájöttem, hogy ez mind álom volt. Mert ez a fiú egy másik osztálytársnőmbe szerelmes, akinek viszont van pasija, de ő reméli, hogy majd egyszer szabad lesz :( Mit tegyek?? Kérlek segítsetek! 13/L
2010. okt. 17. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj összehaverkodni vele.:)Mást nem igazán tuds tenni:(.

Viszont, nekem így nagy szerencsém volt, mert van egy fiú akivel addig még nem is köszöntünk egymásnak.Nem tudom, hogy és,hogy nem de jól összehaverkodtunk..És most járni szeretne velem.Próba szerencse=D

13/L

2010. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs sok tapasztalatom szerelem terén,de azt már megtanultam,hogy nem érdemes arra a srácra várni,akinek van barátnője (ugyanez fordítva is igaz),hiszen valószínűleg az a fiú boldog a lánnyal és velem nem lenne az.


Azt nem írtad,hogy a srác tudja-e,sejti-e,hogy tetszik Neked vagy nem.Beszélgess vele sokat,viccelődjetek.Az a legfontosabb,hogy mindig önmagadat add!Lehet,hogy pont ez megtetszik majd neki Benned,hogy önmagadat adod és természetes vagy.Úgyhogy akármi lehet még belőle,de vigyázz ne nyomulj nagyon.Ha pedig nem is fogtok járni még egy nagyon jó baráti,haveri kapcsolat kialakulhat közöttetek:)


Drukkolok Neked!;)

15/L

2010. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!