Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha a 14éves...

Mit tennétek ha a 14éves lányotokat cigizésen kapnátok?

Figyelt kérdés
Egyik egy évvel idősebb barátnőjével. Negatívumairól tud, de csinálja. Pénzt eddig sem kapott, ami kellett meglett véve (ruhák stb.). Tisztázom hogy nincs gyerekem és már gyerek sem vagyok, a kérdés a kamasz koromból jött, cigizünk barátnőmmel de sose kaptak rajta minket, a cigi tőle volt. A kérdés elméleti, ki mit tett volna ilyen esetben szülőként.
2023. szept. 14. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Leülnék vele, és addig szívattatnám vele egymás után a cigiket amíg bírja. 3-4 után olyan szarul lenne hogy rá se gondolna egy darabig
2023. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Csinálja, de nem otthon, és pénzt nem kap rá.
2023. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Semmit. Itthon nyilván nem szívhatná, meg sehol a jelenlétünkben, de én is voltam 14 éves, cigizgettem társaságban, mert menőnek éreztem. Ezen a korszakon át kell esni.

A fiam hasonló korú, egészen biztos vagyok benne, hogy ő is menőzik ilyesmivel a haverokkal, de nem fogok ebből ügyet csinálni. Majd benő a feje lágya.

2023. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

1.! Velem ezt megcsinálták, nem jött be!

2.sel ertek egyet. 3asnak igaza van.

2023. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Csinálja, de nem veszek neki és pénzt sem adok rá.
2023. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
A lányod szimplán libsi és sorosista. Orbán Viktor Miniszterelnök Úr beszédeinek rendszeres hallgatása, a székely himnusz éneklése és egy kiadós fenekelés segíteni fog a dolgon.
2023. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon megverném. A félelem az egyetlen út amivel hatásosan lehet nevelni.
2023. szept. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!