Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hány évesen ittatok...

Kamaszok! Hány évesen ittatok először? Mit és mennyit? A szüleitek mit szóltak hozzá?

Figyelt kérdés
Előre is kösz a válaszokat :D
2010. okt. 17. 19:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen.

Osztálykirándulás...Whisky,pálinka,sör,bor

A szüleim nem tudták meg : )

Huu de rég is volt...

2010. okt. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg kicsi totyogósként már ittam az üveg alján lévő sört, de először 16 éves koromban ittam először. VOlt egy fogadalmam, hogy egy bizonyos dolog 10 éves éfordulójáig nem iszom, de akkor mocskosul berúgok. A berúgás elmaradt, viszont tíz évig nem ittam, max egy sört.
2010. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
100%

15, szintén osztálykirándulás, jéger, sör...

utána egyből nem mondtam el, csak egy évre rá valahogy szóba kerül... nem haragudtak :D

2010. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

13 évesen ittam először.Karácsonykor a szülőkkel,rokonokkal koccintottam.Csokilikőrt ittam,de fele annyit,mint amennyit egyébként adni szoktak:)

Meg utána szilveszterkor egy pohár pezsgőt.

Onnantól kezdve évi 4-5x (karácsony,húsvét,szilveszter...).


Most már gyakrabban előfordul,hogy alkoholt iszok,de a szüleim mindig tudják és sosem keverem!

15/L

2010. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

8évesen megkóstoltam a pezsgőt.

11 évesen jégert

13 pálinka stb


nem rúgtam be sose, anyáék egyről se tudnak és csak megkóstoltam mindet !

2010. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban bele-bele kóstoltam dolgokba, de az első igazi ivós élmény az 14 évesen volt, egy nyári táborban, amikor egy barátommal, és egy idősebb sráccal bezárkóztunk egy szobába, és megittunk két doboz sört. Akkor nagyon nagynak éreztük magunkat :D Rá pár hónapra , aztán egy buliban kipróbáltam a whiskyt is , és a 15. születésnapom előtt már többször is ittam Mojitót is. A szüleim tudták, hogy ittam, nem tiltották meg, megkértek ,hogy mértékkel igyak , és így is lett. Soha nem mentem még részegen haza, és nem is áll szándékomban. :)
2010. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Am. 16F voltam :)
2010. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
13:)) egy eskuvon cseresznyelikort:)):D
2010. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Először 12 évesen karácsonykor ittam, 4cent jégert, aranyosan kiütött.


Utána ünnepekkor, egy keveset, azt is a szüleimtől kaptam, 15 évesen pedig az akkori barátom elvitt egy pincészetbe bort kóstolni, utána bulizni, akkor volt először olyan, hogy kicsit becsiccsentettem.

2010. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Először 8 évesen ittam sört, 11 évesen házipáleszt, 12 évesen whiskeyt és bort, 13 évesen tequilát, 15 évesen vodkát és fütyülőst. 13 évesen rúgtam be először egy esküvőn. :D Azóta nem is rúgtam be. :)

Szüleim tudtak róla, nem zavarja őket. Bár a berúgás után nem dicsértek meg. :D

15/l

2010. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!