Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti milyen kapcsolatb...

Kamaszok! Ti milyen kapcsolatban vagytok a szüleitek barátaival?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A barátaimmal jó a kapcsolatom, a szüleimmel viszont hullámzik. Minél idősebb leszek annál több dologban akarnak szabályozni. Mostantól nem mondok el mindent anyunak, úgy ahogy eddig tettem, mert ha tudja, hogy mi a legfontosabb nekem úgy is azt akarja majd szabályozni. 15/L
2011. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, a kérdező nem azt kérdezte, hogy barátaitokkal, szüleitekkel, hanem azt, hogy szüleitek barátaival.

Én amúgy köszönőbe.

14/L

2011. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát,néha elbeszélgetek velük, néha mosolygok,de annyira nem foglalkozok velük. ha jönnek,köszönök,ennyi...
2011. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. bocsi csak végigfutottam a kérdésen. Semmilyenben. köszönök nekik. igyekszek minél kevesebbet kimoccanni a szobámból ha vendég van. (:
2011. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
csak anyukámmal élek, tehát barátai csak neki jönnek. nem tudom,én szeretek kimenni olyankor,amikor itt vannak és örülök, ha kérdeznek, szívesen válaszolgatok, de a tiszteletet megadom:)
2011. márc. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, az én szüleimnek annyira nincsenek is barátaik, anyukámnak van 1-2 barátnője, ha találkozunk váltunk pár mondatot, mi újság meg ilyesmi, de semmi extra.
2011. márc. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon jóban vagyok velük. Gyakran megyünk együtt étterembe, vagy iszogatni. Volt olyan is, hogy csak apám egyik haverja (aki családos ember) meg én ültünk össze. Csípem őket nagyon. Igaz, ők nagyon nyitott, fiatalos emberek, nem olyan konzervatívak.
2011. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
00:42 Velem is pont így van. Anyummal élek, szoktam velük beszélgetni. Örülök, ha kérdeznek valamit.
2011. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Általában tegező viszonyban, szoktam velük beszélgetni is, bírom őket, jó fejek, de azér mégiscsak az én barátaimmal lógok és nem velük.

16/F

2011. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 21:45 én is ugyanígy. :D Köszönőviszonyban vagyok velük. Kb fele-fele arányban tegezem, magázom őket. És ha itt vannak akkor próbálok minél kevesebbet kimozdulni a szobámból, vagy elmegyek egy barátnőmhöz.


14/L

2011. márc. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!