Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Volt már ilyen barátotok? Mit...

Volt már ilyen barátotok? Mit csináltatok vele?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, nagyon jófej és tök szeretem. De a suliba sose foglalkozik velem mindig csak a többi barátjával van. Mellém ül meg ilyenek de mással beszélget mintha én ott se lennék. Amikor meg mondjuk megyünk a buszon, vagy sétálunk, és nincs ott a többi barátja, akkor meg folyton ecseteli hogy mennyire szeret engem, meg jókat nevetünk. Haragudni nem tudok rá emiatt, de bánt mégis hogy a suliba le se sz.arja, hogy létezem, máskor meg imád.Nekem is vannak más barátaim de szerintem ő a legjobb (mármint a suliba) de én próbálok vele suliba is lenni de ő nem akar (úgy tűnik).

Nem tudom mit kezdjek vele, esetleg mondjam meg neki, hogy zavar, vagy ne is barátkozzak vele többet? Ti mit tennétek?


2010. okt. 17. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is van egy ilyen barátnőm, bár nem ilyen vészes a helyzet. Én is kíváncsi lennék, hogy más(ok) mit csinál(nak)???
2010. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmondok egy nagy titkot: a szád arra van elsősorban, hogy használd a beszédre, ha valami gondod-bajod van, elnyígod neki mi bánt és megbeszélitek, megpróbáljátok megoldani. Nem ekl lrögtön megszakítani ilyen hülyeség miatt egy barátságot.
2010. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, pedig én is ilyen helyzetben vagyok. Pontosabban jött egy új lány, tök kedves meg minden, és egy barátnőmmel mi lettünk a legjobb barátai. Én viszont mindig mindenben az utolsó vagyok, a legbénább és akit csak akkor választanak, ha nincsen más. Ezt szépen elmondtam mindkettőjüknek, de ők azt válaszolták, hogy ugyanannyira tartanak legjobb barátnőjüknek, mint a másikat. (Mármint hogy engem ugyanúgy szeret az egyik lány, mint a másikat és fordítva.) Több embernek is elmondtam már a fentieket, ugyanezt válaszolták, de tenni nem tettek ellene semmit. Szóval nem minden esetben hatásos ha elmondod a problémádat.

Bocsi az offért, kérdező, de legalább látod, hogy nem egyedül vagy így..

2010. okt. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó az már más kérdés, hogy utána pont ugyanúgy tesznek magasról a témára.
2010. okt. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barát az mindíg barát,nem csak akkor amikor éppen nincs neki más.Én az ilyet havernak mondom.
2010. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szégyel téged...
2010. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megértelek... rossz lehet.

De ne legyél irigy, kezdj te is elhuzodni töle, és rá fog jönni hogy ö is ilyen volt.

2010. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!