Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha a barátotok...

Mit tennétek ha a barátotok 'hülyeségből' kiírná h kapcsolatban xy-nal? /nem velem/

Figyelt kérdés

Üzifalon kint is volt ugye amikor beállította,és akik nem tudták h mi járunk,olyanokat írtak h 'gratulálok,nagyon szép pár vagytok,tökre összeilletek stbstb.'

Amikor megkérdeztem tőle h most akkor mivan,akkor az volt rá a válasza,h csak hülyeségből,és h ne féltékenykedjek.

Közös fotó a profilképük(mind2őjüknek) és mindenki olyanokat ír kommentekbe h sokáig együtt ám meg hasonlók.

Amúgy állítása szerint,nagyon szeret,és egész eddig így is éreztem. Már 1,5éve együtt vagyunk,szeretjük egymást,de ez a kiscsaj kezdi tönkre tenni ezt az egészet.(hozzáteszem,valamelyik nap tölötte be a 13-at)Eléggé koravén egy lány,vagy 17-nek néz ki,full smink,pink körmök..nem tagadom,nagyon szép,de ha 1x velem van 1ütt a barátom,akkor szeressen engem,ne mást,vagy akkor el kéne dönteni h akkor mégis mivan. Kérdőre is vontam,h szeret-e még,járni akar vagy hadjunk inkább..azt mondta h nagyon szeret még mindig..de akkor nem értem. A csajjal próbáltam úgymond barátkozni,de nem nagyon jött össze..amikor szóltam hozzá pofákat vágott,és amikor leszóltam DzsásztínBíbört akkor szó szerint leüvöltött. Akkor kiosztottam,azóta nem nagyon beszélünk,szerintem kölcsönös a szeretet...

Szerintetek jogos a 'felháborodásom',vagy tényleg nagyon féltékeny vagyok.? Ti mit tennétek a helyemben.?


15|L (a barátom 16)


2011. jún. 27. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem valamilyen szinten jogos a felháborodásod, de ne féltékenykedj, és ne vidd túlzásba. Beszélj a barátoddal, mondd el neki, hogy ez neked nem esik jól. Döntse el, hogy vagy-e neki annyira fontos, hogy nem hülyéskedik ilyesmivel, és hagyja a kiscsajt, vagy nem érsz már neki annyit. Kérdezd meg tőle, hogy ő mégis hogyan reagálna, ha te hasonló módon "provokálnád" őt.

Egyébként én személy szerint elég undorítónak tartom az ilyen kis 13 éves leánykákat, mint amilyenről szó van...


17/L

2011. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Jogosan vagy ki akadva, én is nagyon ki lennék. :SS

Beszéld át ezt még 1x a pasiddal.

2011. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
A csaj tudja, hogy ti együtt vagytok? Nem lehet, hogy a barátod egyszerre két vasat tart a tűzbe? :S Nem tudom, de szerintem ez így nagyon gáz, én nagyon kilennék.
2011. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:|

Szerintem ma este felhívom és beszélek vele..szívem szerint megmondanám h vagy Ő vagy én,de nagyon félek h elveszítem..meg nem is akarom h választania kelljen..


Amúgy igen,tudja a csaj h együtt vagyunk,ezért is utál annyira szerintem..meg meg is kérdeztem,hogy tud-e róla..és a barátom el is mondta neki..sőt,amikor megismerkedtek akkor nagyon nyomult a csaj,és meg is mondta neki h van barátnőm..(ez olyan fél éve lehetett) hát úgy látom változnak az idők.:|

2011. jún. 27. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
elsővel teljesen egyet értek!
2011. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 :) :) :) ***** válasza:
Jogos a felháborodásod.
2011. júl. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!