Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők véleménye érdekelne ?

Szülők véleménye érdekelne ?

Figyelt kérdés
Kamasz gyermeked mellett volt nehezebb vagy mikor még pici volt? Hogy szexuális együttlétre szakítsatok időt pároddal?

2023. okt. 4. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nyilván amikor pici volt. Egy kamasz gyerek kb kerüli a szüleit. Hogy okozhat nehézséget?
2023. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Minden kornak megvolt a neheze.

Kiskorukban azért volt nehéz, mert velünk/mellettünk aludtak. Így állandóan barangolnunk kellett. Mondjuk izgi volt, a lakás összes pontját felfedeztük.

Napközben ritkán jutott rá idő, de akkor is megoldottuk. Az este meg a mienk volt


Most, hogy kamaszok, most ami nekem nehézséget jelent, hogy régen szex után zsepi odafog, futás a wc-re megtisztulni. Most nyilván nem rohangálhatok pucéran, így néha biza vannak balesetek, amikor folyik belőlem mibden is, és pl a ruhám totál olyan lesz, hiába teszek oda egy tisztaságit míg felöltözö..

2023. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Most nehezebb. 11-kor még simán a szobájában tesz-vesz a nagyobbik, de a kicsik is 10 óra, mire lefekszenek. Na utána kéne még ráhangolódni, és nekem is lefeküdni aludni 11-kor legkésőbb... És igen, ahogy az utolsó írja, mostanában kezd hiányozni, hogy legyen a szobánkból nyíló fürdő :D
2023. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
A hangokkal még kiegészíteném az előttem szólókat. Nem visítottam újévi malac módjára akkor sem, mikor picik voltak, na de most, hogy tudják, mit hallanak… szörnyű. 🤣
2023. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Ahh. Nekem ez a mumusom


Mikor en voltam tini, anyam kb úgy nyerített mint egy befutó ló.

Nekik a nappali volt a szobájuk, onnan nyiltak a mi szobáink. Ha becsuktuk az ajtót ki voltak akadva, mert nem mozog a levegő.

Le se szarták mit látunk/hallunk.


Bennem ez olyan mély nyomokat hagyott, hogy pszichológushoz jártam, ennek ellenére itt vagyok 30 és komolyan olyan prűd, hogy nekem fáj.


Nekünk 2 gyerek van, még kicsik. 2 és 4 évesek.


Már most csak úgy szexelünk, hogs 3ra zárjuk az ajtót, ha alszanak, és 1 hangot nem adok ki.


Nem tudom mi lesz, ha nagyobbak lesznek.

2023. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Sose volt gond.
2023. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Kamasz mellett nehezebb, hisz fent van sokáig. Hétköznap a férjem előbb kidől, mint a kamasz, hétvégén meg sorozatot néz éjjel. És nem akarom hogy hallja. Én egyszer felnőtt fejjel hallottam a szüleim, eskü trauma ért.
2023. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Van, hogy a kamasz gyerekek éjjel egyig is fent vannak, így az este kilőve. De legalább délutan sokáig elvannak, ilyenkor szabad a pálya.
2023. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Kamasz mellett. Hamarabb kidőlünk mint hogy ők lefeküdnének.

Off kérdés, de sohasem értettem. Miért trauma az, főleg egy kamasznak, hogy a szülei szexelnek. Tudja miről van szó, nem ijedhet meg mint egy kisgyerek, hogy esetleg bántják egymást, vagy fájdalmuk van. Vessetek meg de én inkább örültem hogy csinálják ha véletlenül rájöttem. :D

2023. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdekel. Csendben vagyunk, ha meg ezt-azt véletlen! meghallanak, hát istenkém!


Ők is szexelnek majd - vagy már -, a gyerekszobában, mégsem problémázok ezen.

2023. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!