Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A mostani 14-15 éves korosztál...

A mostani 14-15 éves korosztály milyen mennyiségben jut hozzá homoszexuális tartalmú felvételekhez,esetlegesen ilyen korban vannak meleg/leszbikus tinik,akiknél már világos lenne ez?

Figyelt kérdés
Meglepődtem,amint láttam a belvárosban két 14-15 év körüli lányt csókolózni,szívárványos táskával a vállukon.Végig futott bennem az a gondolat,hogy vajon ez csak a provokáló divat hatása,vagy tényleg komolyan gondolják-e.Félreértés ne essék,semmi szándékomban nem áll ítélkezni,egyszerűen,csak nem tudom elképzelni mi folyik itt.

2023. okt. 25. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az internet korában mindenki pontosan olyan tartalomhoz jut hozzá, amilyenhez AKAR.
2023. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, hogy ki akarna ma Magyarorszagon divatbol homoszexualis lenni. Ennel hulyebb “dontest” az eletben nem lehetne hozni, remelem azt nem kell magyarazni, hogy miert.


Egyebkent en pontosan tudtam mar 14 evesen (de boven elotte is), hogy nokent a ferfiakhoz vonzodom. Igy en nem vagyok meglepodve azon, ha egy tini pontosan tudja, hogy melyik nem erdekli.

2023. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

14-15 évesen bőven tudja már egy kamasz, hogy milyen nemű személyeket tart vonzónak. Az LMBT+ tartalmak abban segítenek, hogy ha egy nem heteró kamasz rájön a saját irányultságára, akkor lássa, hogy nincs egyedül és ne érezze úgy, hogy valami baj van vele vagy valami rosszat tesz azzal, ha beleszeret valakibe.


Nekem 14-15 évesen semmiféle LMBT+ tartalomhoz nem volt hozzáférésem, sehol nem láttam ilyesmit a médiában sem, és az ismerősi körömben sem volt LMBT+ személy. Mégis tudtam már ilyen idős koromban, hogy nem vagyok heteró.


Amúgy sose értettem ezt a gondolkodásmódot. Mégis miért akarna valaki divatból LMBT+ személy lenni? Már önmagában is nagyon kellemetlen érzés olyan emberrel együtt lenni, akihez nem vonzódunk, nekem legalábbis ez még egy 100%-ig elfogadó világban is nagyon rossz lenne. Ehhez még hozzájön az a rengeteg gyűlölködés és esetleg erőszak is, amit ma az LMBT+ emberek kapnak Magyarországon. Miért akarná ezt bárki magának?

2023. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg azt gondolod, hogy a homoszexualitás azon múlik, hogy hozzáfér-e a serdülő olyan tartalomhoz, amiben két lány vagy fiú akár csak megfogják egymás kezét???
2023. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Kíváncsi vagyok, hogy mennyi focimeccset kell nézzek a pasimmal, hogy focista legyek...


Vagy, hogy mennyi zenét kell még hallgatnom, hogy jó énekhangom legyen...


Miért csak most mondod, hogy ez ilyen egyszerű?

2023. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
A genetika eldönti hogy melyik nemhez vonzodsz.A kamaszkori hatások nem döntőek.A kisgyerekkori élmények sokkal jobban...
2023. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
6-os: 73/ffi?
2023. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanítottam iskolában, igenis létező jelenség a divatolás, de az 12-13 éves korban csinálják. Jellemzően extrémebb dolgokat találnak maguknak pl gendersemleges pánszexuális. De ezt kinövik, 15-16 évesen már tényleg komolyan gondolják
2023. okt. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
94%

Leszbikus vagyok és az alapvetően kirekesztő társadalom miatt napi szinten okoz rendkívüli mértékben stresszt számomra a másságom. És ezzel nem vagyok egyedül. Ha így valaki divatot csinál a homoszexualitásból az egy (már bocsánat de) idióta. Nem hiszem hogy az általad említett korosztály ne látná ezt át, hiszen az ő köreikben is jelen van a szorongás emiatt.

Továbbá az ilyen jellegű tartalmak fogyasztásától senki nem lesz homoszexuális. Annak születik az ember, nem azzá alakul.

2023. okt. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

A gyerekeknél s a tiniknél a lebųzizás még mindig a cikizést, kirekesztést és lenézést jelenti.


Ki szeretne önként, divatból egy olyan csoporthoz tartozni, amit kb mindenki más utál?

2023. okt. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!