Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Minden nap eszik a gyereketek...

Minden nap eszik a gyereketek nyers gyümölcsöt, zöldséget? Elsősorban 9-15 éves korosztály érdekelne. Az enyémek sajnos hetente 1-2 alkalommal esznek, hiába van itthon többféle.

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

9 és 6 évesek.. de esznek minden nap ( na jó talán 1-1 nap kimarad néha )

most úgy csináltam, hogy a Narancsot, mandarint és a banánt kiraktam az asztalra, így szem előtt van, és bizony jönnek mennek be-be nyomnak 1-1 banánt vagy narancsot mandarint. De az almát is szeretik nagyon. Megpucolva felvágva adok nekik, főleg így estefelé szívesen eszik nasikent. De van, hogy lereszelem nekik egy pici fahéjas cukorral, na azt meg parom is jóízűen megeszi :D

2021. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Itthon nem és kétlem, hogy iskolában enne.


Én felnőttként is iszonyat ritkán eszek, 1 évben szerintem 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor

2021. dec. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2021. dec. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan már 25 éves, de igen, minden nap evett, zöldséget is, gyümölcsöt is.
2021. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Lányom 14 múlt de o minden nap mert Vega. Szóval bőven eszik. Es mielőtt jönnek a vérmamik saját akaratától az,egeezen picike t sem ette meg mert ha azt akartam neki adni kihányta.Szóval o rengeteget.
2021. dec. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Suliban evett, amíg lehetett gyümit bevinni. Most a vírus miatt nem lehet, így szinte sose eszik.
2021. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
2 pofára, mindketten. 😊
2021. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%

5, ételintoleranciát vizsgáltatok? mert az létezik ám húsra (asszem zsírra vagy fehérjére pontosan) is, az meg elég életszerűtlen, hogy a tízéves gyerekednek sikerül úgy teletömni a fejét a vega propagandával, hogy minden alkalommal inkább meghánytatja magát...

amúgy készítsd elő neki, felszeletelni és kimagozni rengeteg idő egy gyümölcsöt. addigra a kedved is elmegy tőle. zöldségekkel ugyanez. vagy adj hozzá mártogatóst is, akkor finomabbak is.

2021. dec. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindennap eszik. Mi is eszünk. Ez nekünk alapvető. Szerencsére már nem csak az alma, narancs, banán vonalon lehet mocorogni próbálok úgy vásárolni, hogy mindig legyen választék és mindig szem előtt van így azért elég gyorsan fogy is.
2021. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet azon lepontozni, hogy szeretik a gyerekeim a zöldségeket és a gyümölcsöket? 🤦🏼‍♀️
2021. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!