Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülőként mi a véleményetek...

Szülőként mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A 16 éves gimnazista lányom egy 21 éves egyetemista fiúval “beszélget”. Ez mit jelentsen? Nem akarok ellenségeskedi, de szerintem ez furcsa. Más szülők, ti hogy látjátok a helyzetet?

nov. 5. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Mert mi kellene csinálnia? A lányod egy év múlva törvényesen férjhez mehet, miért baj, ha vannak emberi kapcsolatai, próbálkozása az élet dolgaihoz? Mi a furcsa? Szerinted hogyan fogja majd megtalálni a jövendőbelijét, ha nem próbálkozások és találgatás segítségével? Majd leakaszt egyet a vitrinből?
nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális.
nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
94%
Az egyetemista fiam egy gimis csajjal van együtt. Ez az élet rendje.
nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Az én lányom 15. Meg nem "beszélget" fiúkkal, de én teljesen elégedett lennék, ha 16 évesen egy egyetemista fiúval kezdene beszélgetni.
nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
16 évesen 21 éves hapsim volt. Hidd el egy szinten voltunk agyilag. Későn érnek a fiúk.
nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

16évesen 24 éves volt az első párom. Kapaszkodj meg, 16evesen vele vesztettem el a szüzességem.

Most 31 vagyok. Húgom 15éves, 22 éves a fiúja.

És?! Ez egy tök normális korkülönbség szerintem.

Ha 31 lenne, na akkor kellene elkezdened gondolkodni.

nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2%
Én 36 évesen beleszerettem egy 14 évesbe, most 37 vagyok, ő 15, és végre össze fogok jönni vele. Csodálatos lesz.
nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
10. Miért vártál egy évet?
nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
Mert nem bízott bennem, azt hitte, hogy pedofil vagyok, ésatöbbi. És csak most értette meg, hogy tényleg szeretem.
nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%

16 évesen találkoztam az akkor 20 éves párommal, aki azóta a férjem. 10 éve vagyunk együtt 🤷🏽‍♀️.

Nyilván nem azt mondom, hogy ez minden esetben így történik, de a beszélgetésben semmi kifogásolható dolgot nem találok.

nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!