Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülőként mi a véleményetek...

Szülőként mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A 16 éves gimnazista lányom egy 21 éves egyetemista fiúval “beszélget”. Ez mit jelentsen? Nem akarok ellenségeskedi, de szerintem ez furcsa. Más szülők, ti hogy látjátok a helyzetet?

2023. nov. 5. 14:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

13.

"beszélgetés"ről van szó

ami lehet ba-szélgetés is

Kérdés, hogy mit tud a kérdező, és mit feltételez.

2023. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Mi ebbe a furcsa. Irass neki tablettát és mindig legyen nála gumi.
2023. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Első kapcsolatom pont így volt. 6 évig voltunk együtt. Bőven egy szinten voltunk, sőt én érettebb voltam.
2023. nov. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Senior Séf ***** válasza:
96%
Mi a ménkű furcsa ebben? Rövid az eszed. Amikor te voltál tini, akkor is történtek ilyenek.
2023. nov. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez teljsen rendben van, nincs ebben semmi
2023. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
80%

Bár még nincs ennyi idős a legidősebb lányom, de nagyon örülnék neki. Bár biztos az beszél belőlem, hogy még nem volt szerelme, és nagyon örülnék, ha alakulna neki valami, de ha nem, akkor is örülnék. Beszélgessen, ismerkedjen, tapasztalja meg önmagát és másokat, teremtsenek, éljenek. Az meg, hogy idősebbel, nagyon jó, mert a gyermekeim sokkal érettebbek a kortársaiknál. Nekem az lenne fura, ha korabelivel ismerkedne majd. De én az én gyermekemről beszélek elméletben. :))

Beszélgess a gyermekeddel többet. Ha furát érzel, azt jelenti, nem tudsz eleget. Érdemes lenne mélyeb kapcsolatot kialakíts a gyermekeddel, hogy ahogy ilyen helyzetek jönnek, azokat beleillőnek lásd az életébe, ne furának.

2023. nov. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
16 évesen 20 éves fiúba voltam halálosan belezúgva. Miért? Többek közt mert a korombeliek gyerekek voltak még - hozzám képest, ő meg normális, érett férfi, nem olyan, aki a szex szó hallatán röhögőgörcsöt kap.
2023. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
6.Akkor még sem olyan fura hogy 22 évesen viszonoztam egy 15 éves közeledését :D. 23f
2023. nov. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Beszarok ezeken a válaszokon. Aki ennyi idős lányoknak irogat, az sehogy se boldogul a saját korosztályával, mert valami baj van vele. Ennyi idősen sose mentem volna 18 év alá.
2023. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi gond, ne aggódj!
2023. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!