Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi az oka annak, hogy a mai...

Mi az oka annak, hogy a mai kis tinik, rövid hajjal, bő ruhákba, szinte fiúsan járnak-kellnek?

Figyelt kérdés

#Kis tinik #Bő ruhák #Fiúsak
2023. nov. 5. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Mert szar az ízlésük
2023. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Neurock válasza:
A mai tinik között sok a fiú. Náluk talán ez nem akkora probléma.
2023. nov. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen. Ott megszokott. Valóban kiirhattam volna, hogy a lányokra értettem.
2023. nov. 10. 10:10
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezek a “baggy clothes szindroma” oszinten szolva ilyen 15-16 evesen en is nagyon jol ereztem magam az ilyen ruhakban aztan olyan 24-25 evesen jott elo hogy talan mar nem igy kene oltozkodnom. Most is vannak ilyen ruhaim lazabb napomra mikor csak rohangalok a varosban ilyet is veszek fel, szerintem semmi baj noncs vele ha egyebkent egy jol osszerakott azettrol beszelunk. Egyebkent sem ettol lesz no valaki az ugyis belulrol jon, szoval majd kinovik vagy nem, de nem latom akkora problemanak. Minden kornak megvan a maga “stilusa” most epp ez a divat. :)

Nyugi 10 ev mulva valoszinu visszajon hogy mindenki abban a full feszulos cuccban fog jarni amiben a verkeringesuk sem mukodik rendesen annyira feszul rajtuk a ruha

2023. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!