Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondolnátok egy ilyen...

Mit gondolnátok egy ilyen lányról első ránézésre?

Figyelt kérdés
Rövid felzselézett haj,2 ajak piercingje van+1 szemöldök piercingje,20 mm-es fültágítói,barna szem,átlagos testalkat,174 cm magas! :) Első ránézésre milyennek gondolnátok? 16 évesen.

2015. jún. 6. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Fúú ha olyan nekem tetsző arca van akkor rohadt jóóó :D

17/F

2015. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Én azt gondolnám, hogy problémái vannak a szüleivel, sulival vagy barátokkal és lázad. Sajnálnám, amiért idáig jut az önkifejezésben, ahelyett, hogy őszintén tudna beszélgetni valakivel. Talán fel fogsz ezen háborodni, mert hú, ez nem arról szól, de szerintem igen. Egyáltalán nem nőies ez a külső (rocker csaj voltam gimiben, igen, ezt is lehet lányosan csinálni). Amit itt elmeséltél az menekülés a nővé válás, női minta stb. ellen. Az okát csak te tudhatod, a lelked legmélyén.
2015. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelműen azt gondolnám, hogy leszbikus. Plusz ha szép az arca akkor azt is még, hogy nagyon jó nő.
2015. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
leszbi
2015. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Hogy problémái vannak.
2015. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Hogy ez a kinézet jön be neki.
2015. jún. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Azért durva, hogy ennyiből azt gondoljátok, hogy leszbikus.


Én annyit gondolnék, hogy így próbálja kifejezni önmagát, hogy minden ember más (szerencsére...), és hogy neki ez jön be.


Véletlenül sem hinném azt, hogy a kinézete miatt minden tudok róla... és véletlenül sem hinném, hogy ez összefügg a leszbikussággal, vagy hogy feltétlenül problémái vannak. Neki ez tetszik. Pont.

2015. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Ó, és hogy ez "menekülés a nővé válás elől", az külön furcsa nekem. Persze, van egy társadalmilag elfogadott női minta, de szomorú lenne, ha minden nő ugyanúgy nézne ki. Ugyan már. Attól, hogy valaki nem a köznapi értelemben "lányos", nem jeleneti azt, hogy nem nőies, vagy menekül a nővé válás elől.
2015. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! :) mentek a zöld kezek! És amugy nem hinnétek róla azt,hogy egy beképzelz bunkó a csaj? :) vagy nem ítélkeznétek amig meg nem ismeritek?! :)
2015. jún. 7. 16:45
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Én arcról és gesztusokról 99%-ban látom valakin kijönnénk-e szóval képpel többre megyek, ezekkel a paraméterekkel van aki tök jó fej és egyszerűen tetszenek neki ezek a dolgok, megint más meg úgy bánik veled mintha a csizmája talpáról vakart volna le.
2015. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!