Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Készülök a középiskolai...

Készülök a középiskolai felvételi. Küldenétek feladatokat? Matek-Magyar. A felvételiket megcsináltam az előző évekből.

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 18:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Itt az összes : [link]
2010. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
járjál felvételi előkészítőre semmit nem ér ha otthon csinálod
2010. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Miért nem érne semmit?! Minél többet gyakorolsz, annál jobban fog menni! Teljesen mindegy , hogy otthon vagy X ezer forintokért, máshol.
2010. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
azért az x ezer forintért megtanítják azt amit itthon nem tudsz akármennyit gyakorolsz
2010. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen gyakorlókönyveket, nekem volt olyanom, ugyanolyan feladatsorok voltak benne, mint a felvételik. Valami Középiskolai felvételi gyakorlókönyv volt a neve.
2010. okt. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A 2010 itt most az, amit minden 8.-os meg fog írni idén???
2010. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ott ülnöd nem olyan nagy dolog ! Én nekem nem lett valami fényes mégis felvettek az első helyre és gimis vagyok :D ! Szóval nincs valami hatalmas jelentése de ennek van egy fő lapja de tényleg fölösleges .
2010. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

a felvételi 2011-ben lesz

gondolod felraknák?te hülye vagy

2010. okt. 22. 14:01
 9/14 anonim ***** válasza:

Felvételi előkészítő az általános iskolákban ingyenes=)

*a mi tanárunknak sem fizették-ezt ő mondta,és sosem hazudott nekünk*-tudom,hát ismerem,mint a tenyeremet(:

Naa,járj egy ilyenre,már ha van-gondolom már van..nekünk október tizenvalahányadikán kezdődött tavaly:)

Felvételi meg nem fontos..befogsz kerülni úgyis,mert tanköteles vagy(: meghát szerintem most kevesebb diák lesz,vagy a fenetudja,melyik suliba akarsz menni:O:P

Szurkolok!;)

2010. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jólvan, én is írhatok neked egy szép lekicsinylő kommentet, hogy mért nem figyelsz az iskolában, hogy meg tudd írni, és hidd el, akkor nem a "te hülye vagy"-al kezdeném, csak tudod az a különbség, hogy engem bizonyos társadalmi normák és iratlan szabályok betartása megkülönböztet egy bunkó embertől, amihez te is elég közel állsz, ha ok nélkül így beszélsz másokkal.
2010. okt. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!