Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Önbizalmat szeretnék nyerni....

Önbizalmat szeretnék nyerni. Mivan velem?

Figyelt kérdés

Van egy igazi barátom aki mostanában megváltozott.Mindig ír msn-en másolja hogy miket ír kinek stb,de arra nemnagyon reagál amit én mondok neki.egyszer azt mondták hogy nem vagyok valami fantázia dús lány.ez sem esett jól.most itt ülök de legszívesebben sírva fakadnék lefükdnék magamra hajtanám a takarót a fafelé folrdunék és sírnék reggelig.annyira nem szeretem ha nincs olyan akire támaszkodjak (de ő mégis van).miért érzem azt hogy most elhanyagol és nemfoglalkozik velem.élőben is olyan más.annyira rosszul esik.élőben nyitott vagyok az emberekkel szemben mindig nagyokat röhögök folyamatosan mosolygok,és viccelődök.a barátnőm látja rajta ha valami gond van de valamikor neki sem vagyok hajlandó elmondani inkább csak annyit mondok: semmi. pedig van és nyomaszt engem valahogy magamat sem értem.valamikor reggel már nemis köszönünk egymásnak csak megyünk az uton és kész..:(

lécci segítsetek nekem mit tegyek?


2010. okt. 20. 21:19
 1/1 anonim válasza:
előszöris ne mutasd ki neki hogy neked ez milyen rosszul esik mert nem biztos hogy valóban ő a te legeslegjobb barátnőd.Az az igaz barát aki veled van a bajban,veled sír ha kell,veled együtt örül a boldogságodnak.Meghallgat ha bánt valami,megvigasztal,tanácsot ad és TÖRŐDIK veled és az érzéseiddel.Ahogy a szövegből kiveszem csak azzal van elfoglalva hogy vele mi van,elvárja tőled hogy te foglalkozz az ő dolgaival,ugyanakkor megfeledkezik arról hogy neked is vannak dolgaid amit szeretnél megosztani vele.Ne félj kimondani ami bánt,mond meg a szemébe,persze tapintatosan mert lehet hogy ő ezt nem vette észre,nyisd fel a szemét.Kérd meg hogy legalább annyira figyeljen rád mint te őrá.Ha nem mondjuk ki ami a lelkünket nyomja fellrobbanunk,ezt ne szó szerint értsd hanem hogy egyszerre kifakad belőlünk minden és nem biztos hogy nyugodtan és higgadtan adjuk elő és az nem vezet jóra.nyugodj meg,vegyél egy mély levegőt és mond azt magadnak:van önbizalmam,szeretem magam és mások is szeretnek és ez így is marad.de ne csak mond hidd is el!Hidd el minden jóra fordul ha szépen leültök és megbeszélitek,mond el neki hogy neked nagyon fontos a barátságotok.és kérd meg ha neki is fontos vegye észre hogy te is vagy és körülötted is zajlik az élet amit jó lenne vele megosztani.hát ennyi.remélem segítettem:)
2010. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!