Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamaszkor ennyire nehéz...

A kamaszkor ennyire nehéz lenne? Vagy én viselem nehezen? Vagy nem jól csinálom?

Figyelt kérdés

fiam 18 éves lesz hamarosan.eddig szerintem a kamaszkort elviseltem,nem volt semmi különös.DE most kezdődött szerintem az igazi,nem hallhat rám,hiába mondok valamit,pl:8 ra gyere haza,vagy bármit.a tanulással sem foglalkozik,jelenleg csak azzal foglalkozik,hogy a plazaba bemenjen és hogy különböző drága ruhákat vásároljon.(eddig támogattam,bizonyos keretek között,ma már nem)ha kell neki valami elkezd hízelegni,és- kipróbáltam-ha megkapja ugyanúgy nem foglalkozik semmi mással.folyamatosan elkésik a suliból!nem tudom mit csináljak,,,,az az igazság,hogy sok mindent megengedtem neki...nem kellett volna...eddig olyan jó kapcsolatunk volt,most kezdett el csak magával foglalkozni.(van 2 húga)

nem tudom,hogy már késő-e az egész vagy még helyrehozható?és ha igen,akkor hogyan?(37 éves anyuka)


2010. okt. 21. 05:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Komikus lenne, ha én 36 évesen, egy másfél éves kisfiú anyukájaként ítélkeznék. :)

DE. Már késő. 18 évesen úgy látja, hogy ha már nagykorú, hagyja őt mindenki békén. Eddig tudta, mit mivel érhet el Nálad, milyen tettének milyen következményei lettek. És ezzel az alappal indul. Sajnos. Pl. Értékrend: iskola kontra plázázás. Egy 18 éves - szerintem - már nem hajlandó 8-ra hazamenni (valljuk be, mi sem tettük).

Szerintem egyet tehetsz. Kicsit elengeded a kezét, nem támogatod a drága ruhákat anyagilag, de visszaszerzed a bizalmát olyan beszélgetéssel vagy bármivel, ami őt is érdekelheti. Érezze, hogy vele vagy, nem ellene, de ő mégis önálló.

2010. okt. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

8-ra haza menni??

13 éves vagyok de télen meg ősszel kell fél 6-kor haza mennem..

Nyáron meg 8-fél kilenckor

2010. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a 8 csak egyszeri alkalom volt,amúgy bulizik és reggel jár haza....van barátnője itt alszik...ez a 8 csak arra írtam,hogy egy nap megkértem jöjjön 8 ra,és nem tette!!!!!!!!!
2010. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt még megértem hogy mondjuk ha 15 éves a fiad. De 18 évesen. Már kész felnőtt. Jó ne maradjon éjfélig meg tanuljon.De ez az este 8 durva bocsi,. :((

2010. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!