Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 evesek szulei! Kezdodik a...

12 evesek szulei! Kezdodik a kamaszkor? Megvaltozott gyermeked viselkedese? Lehet birni vele?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
De meg ám! Bírni azért lehet vele, de sokszor csak morog pl. az orra alatt vagy a vállát vonogatja. Egész nap csak számítógépezne, amit nem engedünk, ez se tetszik neki. Meg az sem, ha néha boltba kell mennie. Viszont jól tanul és nem csavarog. Ezen a kamaszkori morcosságon meg majd csak túl leszünk valahogy sok szeretettel. Kinövi.
2010. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Bárkivel lehet bírni csak érteni kell hozzá!Vágd jól pofon és üvöltsd a képébe hogy HEADSHOT BÜDÖS NOOB!
2010. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Kedves Utolsó Gratulálok hozád mert 13/F vagyok és majdnem behugyoztamam azaz becusrgattam is amikor elolvastam amkit írtál ^^
2010. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 13/L vagyok, és igen, kb 12 éves korban kezdődik a kamaszkor. Jesszus, látnád én milyen vagyok!! Már idegesítő vagyok magamnak azzal, hogy hogy bánok a szüleimmel. Pedig szeretem őket, tényleg. De néha van olyan időm, mikor lenyugszom. :D

Szerintem kifogja majd nőni, ahogy én is :D

Ja, és velem nem nagyon lehet "bírni" xD. De próbálok megváltozni.


13/L

2010. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi bírd ki
2010. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ki lehet bírni,csak ne szokjon rá a netezésre(mint én:D)

na meg a cigizésre

11/L

2010. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én 13 vagyok, de nekem nem volt ilyen időszak, hogy csak a gép előtt ülök, csak a nővéremnek. Nekem szemüveg kell, mert mindig olvasok... Most is hoztam egy tök jó angol könyvet. :D És én szoktam is segíteni itthon sokat. Koncertekre sajnos nem tudok menni, mert messze van, és későn, és nem engedik a szüleim :( Köztünk csak ez a vita tárgya, de mindig :D Meg az ízlés is nagyban befolyásol mindent. Pl. én Japán fan vagyok, anyám meg utálja őket, de nem mindig kapunk rajta össze... Jól meg vagyunk vele, csak hagyd, hogy lenyugodjon, és nem kell megverni, elég ha nem engedsz meg mindent...
2010. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is 13/L vok, és én is tök bolon szoktam lenni! :S minden apróságon besértődök, és folyton rossz kedvem van :S kivéve mikor nem :D de osztályban pár lány rohadtul kamaszodik!!!
2010. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sziasztok én 12 éves vagyok és nagyon sokat morogok anyukámmal sokat veszekedek és sokat változtam szerintem én már kamasz vook
2014. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!