Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rosszkedvűen indul reggel...

Rosszkedvűen indul reggel iskolába a kamasz gyereketek?

Figyelt kérdés
Engem annyira kikeszítenek az ilyen reggelek...
dec. 13. 07:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszként én is mindig rosszkedvűen jártam suliba. Francnak volt kedve felkelni olyan korán és stresszelni, mert dolgozatírás lesz, piszkálás a hülye osztálytársak részéről, amiért csendes és kövér gyerek voltam stb. Gondolom, neki is elege van belőle, ha nem is pont ezen okokból kifolyólag.
dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó köszönöm a válaszokat. Nem stresszelek akkor rajta.
dec. 13. 11:43
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Haza is rosszkedvűen érkezik amúgy? Azért megkérdezheted róla nyugodtan.
dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Két kamaszom van, akik bár jól tanulnak, nem szeretnek tanulni, illetve korán kelni is utálnak. Így reggel nyilván nem kitörő örömmel mennek suliba, de nem is rosszkedvűek, inkább semleges a hangulatuk. Az osztályban jól érzik magukat, vannak barátaik, ha tanulni nem kellene, jó lenne a suliban.
dec. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%

Gyűlöltem iskolába menni, gyakorlatilag tovább benn voltam, mint a nyolcórázó apám, aztán míg ő hazament és elvolt, én tanultam még 2-3 órán át.


Tényleg remek dolog volt, imádtam.


Oh, wait...

dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én is utaltam. Az en bioritmusomhoz kiskoromtól nem passzolt a korán kelés, ha csak 1 órával később kelltt volna menni sokkal jobb lett volna. Éjjeli bagoly vagyok most is, hullafaradtan sem tudok jól aludni. Így nyilván ha reggel volt dolgozat vagy matek óra amin az agyunkat jobban kellett használni megszívtam. Meg őszíntén már untam az egészet.

Kamasz korra már évek óta ugyanazt csinálod minden nap, majdnem ugyanazokkal az emberekkel, ki lehet égni szerintem ebben is. Alig vártam hogy vége legyen. Rémálmaim voltak anno hogy újból kell kezdenem a gimit..

dec. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Haza úgy jön, hogy már jobb kedve van, de amiket mesél, hogy milyen kis belharcok vannak az osztályban, azoktól meg én leszek ideges. 😂😂😂
dec. 13. 22:25
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik gyerek sem szeret iskolába járni. De vannak ott jó dolgok is, ha jó az osztályközösség.

Az én fiam adhd-s. Imádom, szeretem, de néha kedvem lenne elköltözni.

A reggelek úgy szoktak kinézni, hogy lejön a gyerek begyógyult szemekkel:

-Jaj! Utálok iskolába menni. Nem akarok, fúj. Ma is milyen rossz napom lesz.

Ezt olyan hangon, mint Füles a Micimackóban, szorozva tízzel.

Eleinte még bírom. Szoktam neki mondani, hogy én megértem, sajnálom, de ez van. De ezt folytatja amíg el nem indulunk. Fél óra múlva már a falat kaparom, néha össze is szoktunk veszni. Erre a válasza:

-Hát neked sem lehet elmondani semmit! Persze, hogy tudom, hogy kell iskolába járni, de hadd panaszkodjak már.

dec. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Na kb nálunk is ez van nagyjából! 🙄😂
dec. 14. 07:10
 20/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha jól értem, most kezdte a középiskolát. Szerintem még nem szokott hozzá, mert egy teljesen új közegbe került, keményebb követelményrendszerrel.
dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!