Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rosszkedvűen indul reggel...

Rosszkedvűen indul reggel iskolába a kamasz gyereketek?

Figyelt kérdés
Engem annyira kikeszítenek az ilyen reggelek...
dec. 13. 07:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%

Te jókedvűen indulsz dolgozni minden nap?


Legyünk már őszinték, senkinek nincs kedvem dolgozni meg iskolába menni, ez ilyen.

dec. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden reggel gyötrelem a kiskamasszal. Nem is részletezem….
dec. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 babyboom567 ***** válasza:
13%
Mondjuk 1-es, ha csak munkába jársz,hogy ne halj éhen, akkor persze,hogy nincs kedved.De hidd el, hogy rengetegen vannak akik szeretik amit csinálnak,és vannak terveik, tudnak is tervezni,és el is érik azokat.Na nekik mindenek jól indul a nap.
dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Igen én szeretek dolgozni járni és iskolába sem ilyen életúntan es rosszkedvűen mentem soha.


Kezdem úgy érezni hogy baj lehet?

dec. 13. 08:36
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
3-as, és szerinted melyik kamasz jár el önszántàból, boldogan az iskolába, mindennap ott ülni 8-9 órákat olyan témákat hallgatva, ami nem érdekli őket?
dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Én nem azt kérdeztem, hogy jókedvűen indul e.


Hanem azt, hogy kifejezetten rosszkedvűen.


Tehát még csak nem is közömbösen, vagy semlegesen, pókerarccal.


Nyilván nem arra gondolok, hogy széles vigyorral az arcán kérlek, ne forgassatok ki a kérdést, mert nem erről szólt, hogy boldogan, hanem hogy rosszkedvűen.


Köszi.

dec. 13. 09:19
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig utáltam suliba menni. Nem közömbösen, hanem kifejezetten utálattal, sokszor hányingerrel. Jó tanuló voltam, de az osztályt nem szerettem. /Mint így utólag kiderült, nekem a hangzavar is nagy gondot okozott, valószínűleg rajta vagyok az autizmus spektrumán, de ez én vagyok, nem azért írtam, hogy a te gyerekeddel is ez van./

Kicsit beszélgess el vele esetleg, hogy feltárjátok az okot. Lehet egyszerűen túl fáradt reggelente, lehet nem tetszik neki valami, lehet valami gond is. A semmitől az akármi-ig bármi lehet.

dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Neki is fura az osztály. Az általános sokkal jobb volt azt mondta. Pedig vannak barátai is. Nem is tanul rosszul... De olyan mintha depis lenne, eltűnt a fény a szeméből.. Egyszerűen nem értem mi van.


Lehet hogy abból fakad, hogy nem abba a suliba vették fel, ahova szeretett volna bejutni. Kettő ponttal maradt le.. Szerintem azóta ezen emészti magát.

dec. 13. 10:13
 9/22 A kérdező kommentje:
Átiratkozni nem lehet mert nincs hely.
dec. 13. 10:14
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Persze nem egyszerű felkelteni és elindulni időben, de egyrészt nem utalja az iskolát, másrészt jó a közösség bent. Covid óta tudja, hogy a reggeli iskolába menetelnél egy rosszabb van, ha nincs iskola, és be vagy zárva a házba.

A nagyobbik gyerekem már egyetemista, kolis. Bevallása szerint az egyik legjobb dolog benne, hogy nem kell olyan korán kelni. A legelső óra vagy 9-kor vagy 11-kor kezdődik.

dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!