Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 évesen azt szeretné, hogy...

16 évesen azt szeretné, hogy itt aludjon a barátnője... tudtommal még szűzek mindketten, meg kellene engednem?

Figyelt kérdés
A lány szüleit már nem szeretném felhívni ilyen későn, de haza tudnám vinni autóval...
dec. 27. 22:53
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
95%
Gyakori tanácsa kell egy szülőnek ilyen egyszerű kérdésben? Ez elég durva.
dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

ezzel nem segítettél sokat

csak tanácsot kérek

nem tudom hogy/mint illene ezet

nem akarok a lány szüli nélkül ilyen döntést meghozni, tudom hogy ha együtt akarnak lenni úgyis megoldanák, de akkor is olyan nehéz ez

dec. 27. 22:57
 3/36 anonim ***** válasza:
36%
Én nem engedném meg... nyugodtan írj a szüleire
dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
ilyen későn?
dec. 27. 23:02
 5/36 anonim ***** válasza:
43%
Persze
dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, vedd tudomásul, hogy szexelni nem csak nálatok/ a lánynál tudnak, megoldják azt máshol is. Én biztosan megengedném.
dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
Ha pedig a lány szülei megengedték, mi lenne az oka, hogy ne engedd meg?
dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
igazából 2 fő ok van, az egyik hogy nem akarok konfliktust a lány szüleivel, a másik hogy nem akarok nagymama lenni
dec. 27. 23:08
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted nem az a legjobb ha valami megtörténik, akkor az biztonságban az egyikőjük házában történik meg?

Ha eddig jó szülő voltál, és megfelelően felvilágósítottad a fiadat, akkor ebbe nagyon mást beleszólni nem tudsz. (Persze azt te határozod meg ki marad a lakásodban, ki nem, de ha normális mind a kettő, miért ne?)

A lány szüleinek lehet kéne írni, reggel ne ijedjenek meg, hogy nincs ott a gyerekük.

dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
83%

"nem akarok nagymama lenni"

Jézusom... Nem tanítottad meg a gyerekedet óvszert használni?

Vagy mit gondolsz soha nem fog szexelni, amíg nem gyerekvállalás céljából lesz?

dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!