Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 évesen azt szeretné, hogy...

16 évesen azt szeretné, hogy itt aludjon a barátnője... tudtommal még szűzek mindketten, meg kellene engednem?

Figyelt kérdés
A lány szüleit már nem szeretném felhívni ilyen későn, de haza tudnám vinni autóval...
dec. 27. 22:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%

Az első ok még érthető is, ha szeretnéd, írj a szüleinek. De ha a lány ezt megbeszélte velük és megengedték, akkor konfliktustól nem kell tartanod.

A másik indokhoz csak annyit tudok hozzáfűzni, higy nem csak a fiad szobájában történhet meg...

dec. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
41%
Hazavinném!
dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Jó igazd igaz, csak mégis olyan nehéz... de akkor küldök egy SMS-t a szülőknek, és megengedem.

Csak nem tudom hogy fogok így aludni... hogy közben ők meg lehet éppen csinának valamit

dec. 27. 23:13
 14/36 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, ha fel van világosítva a fiad, nem történhet baj. Azt a valamit meg máskor és máshol ks meg tudják csinálni.
dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
és kellene neki mondanom valamit? vagy adni gumit? azt se tudom van-e neki... nekem nincs itthon
dec. 27. 23:18
 16/36 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd már őket békén az isten áldjon meg. Aludj.
dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
46%
Én alapból engednem. De nem úgy, hogy este 10-kor beállítanak, hogy itt alszunk, kiskorúak, lány szüleit fel se mered hívni. Meg azt is nehezen tudom elképzelni, hogy beallitanak: "Anya, ma a Juci is itt alszik", te meg bemész a szobába megkérdezni a gyakorin, hogy mit tegyél.
dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
36%

Nem a te dolgod a lány. Nyilván ha nem engednék, nem aludna ott. Vagy az is lehet azt mondta máshol alszik. Igazából neked ahhoz mi közöd van? Ha a fiadnak megengeded, hogy nála aludjon a csaja, akkor engedd.


Ennek annyi jelentősége van, hogy innentől kezdve szerintem majd úgy gondolják, ha megengeded, hogy ebből lehet rendszert csinálni, aztán majd kerülgethettek egy idegent az otthonotokban. Nem lesz gatyában, hálóingben mászkálás stb. mert sose tudhatod majd, hogy mikor találkoztok szembe a szálló vendéggel wc előtt...


20 éve voltam 16 éves, ez volt az a kor, amikor a legtöbb lánynak megengedték, hogy a barátja ott aludjon. Sose felejtem el, mikor anyámmal beszélgettek a barátnőim, unokatesóim szülei, aztán persze hallottam ezt azt és a szülőknek mindnek ki volt a töke attól, hogy befészkelte magát hozzájuk egy idegen és nem tudtak a saját otthonukban olyan felszabadultak lenni, meg etetni kellett még egy éhes szájat, mert persze akkor már vacsora, reggeli, sokszor ebédre is ott maradt már akkor stb. stb. Szóval majd fektesd le a szabályokat, ne az legyen, hogy sodródsz az eseményekkel, aztán nem akarsz a rossz fej szülő lenni, nem mondasz semmit, de közben meg csak egyre jobban idegesít a dolog.

dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
88%
A szülei beleegyezése nélkül nem. Mert nyilvám halálra aggódják magukat. Ha megengedik akkor simán.
dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
92%

"tudtommal még szűzek mindketten"


Lehet, hogy rosszul tudod.

dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!