Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan tudnék 1 kis pénzt...

Hogyan tudnék 1 kis pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

A szüleim soha nem adnak nekem pénzt, nagyapámék nem élnek, úgyhogy ő tőlük sem kapok pénzt, öreganyám közül is csak az 1ik..de ő nagyon spórolós, úgyhogy néha kapok tőle pár eurót, de azt is anyámnak adja, de anyám meg elkölti...és most nem azért sirok, mert hjajj, bárcsak élnének még, adhatnának nekem pénzt (csak azért irom, nehogy vkinek ez jöjjön le)...de anyámék azt azért elvárják, hogy házassági évfordulójukra vegyek nekik valamit...pedig 1., hogy a házasságin csak a szülők szokták 1mást megajándékozni, 2. miből a fr@ncból vegyek nekik, ha opénzem nincs? és 3. nem tudom mindek kell ekkora felhajtást csinálni a házassági körül, mikor még a szülinapomon sincs ekkora..szóval csak azt szeretném megtudakolni, h. nem tudnátok-e vmilyen tippet adni, h. hogyan szerezzek 1 kis pénzt? Előre köszönöm a válaszokat!

13L


2010. okt. 22. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell az ajándékhoz pénz. Ha ilyen ügyesen használod a netet, akkor készíts nekik valamit az évfordulóra (pl.power point előadás régi képeikből, szerelmes zenével.:)
2010. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

igazából nem azt mondtam, h. azért kéne pénz, mert ajándékot akarok nekik venni, hanem mert ruhám sincs sok, meg ilynek.. (am. nem vagyunk szegények), és néha jól jönne 1 kis pénz...:S én általános kérdeztem..

2010. okt. 22. 20:52
 3/5 Macskajós ***** válasza:
13 évesen jogilag sem dolgozhatsz. Ajándékot alaptalanul követelnek tőled. A ruhákra meg vigyázni kell, kevésből is lehet divatosat, régen is elvoltak a lányok pár ruhából, esetleg feljavították flitterekkel, meg övtartót varrtak rá.
2010. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem készíts nekik valamit,akár egy rajzot,az én anyukám a rajzaimnak jobban örül,mint bármi más drága ajándéknak,hisz azt tényleg én csináltam,és szívből jön. :)

15L

2010. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

Kösz, h. irtál...bár tudok rajzolni, de utálok...és mikor 6-8 éves voltam, csak akkor szoktam rajzolni...egyszerűen nem lelem örömöm a rajzolásban!

2010. okt. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!