Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Weboldalakkal, reklámozással...

Linkoln kérdése:

Weboldalakkal, reklámozással szeretnék kis pénzt szerezni, nemnagy lenne az össz bevétel de mégis ebböl adózni kell? Illetve ha vállalkoznom kell, mégis mibe? és mennyibe kerül a fenntartása a vállalkozásomnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 13:25
 1/3 Antimod ***** válasza:
Mindenért kell fizetni. Vállalkozónak adót és TB-t is.
2011. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem egyértelmű számomra mit akarsz, iletve milyen formában.

Két verziót említenék:

1. A közismert pl. google hirdetések. A google levonja az adót és úgy fizet. Más hirdető is van ilyen módszerrel.

2. A másik módszer, hogy te keresel meg hírdettetőket vagy keresnek meg akik a te segítségeddel hirdetnek a hálón. Ezek után a bevételek után neked kell az adót meg a többit megfizetni. Itt érvényes az első bejegyzés.

2011. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Öhm, értem köszi, majd utánajárok hogy akkor levonjáke vagy én fizessem az adót, amugy kicsi pontosítok hátha megvilágosit valakit :D azt hallottam hogy ha az éves hasznom nem éri el a 200ezer ft-t nemkell adózni, ez igaz vagy nem?
2011. okt. 18. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!