Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Másnál is nagyon mennek ezek...

Másnál is nagyon mennek ezek az elektromos ízesített cigik használata?

Figyelt kérdés
14 éves fiam a szerencse folytán talált magának egy baráti társaságot,amely nem éppen a legbiztonságosabb.Hetente,sőt van,hogy naponta,összegyűlnek,cigiznek,néhányuk piálni is szokott,ami szerintem egészen elképesztő egy normálisan nevelt 14 éves kamaszhoz képest.Tegnap volt egy farsangi bál,ezután állítása szerint annyira be volt rúgva az egyik,hogy menni sem tudott,és a legszomorúbb,hogy erről felvételt készítenek,és nevetgélnek rajta.Minta ez egy jó példa lenne számukra.
febr. 11. 08:21
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdés kevésbé lett átfogalmazva jól,tehát mindez a leírtak alapján,másnál is így van?
febr. 11. 08:22
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Az elhanyagolt gyerekeknél, akik hasonló életvitelt élő szülőkkel élnek. Máshol nem.
febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

nem mondom hogy eszükbe sem jutna, mert van olyan kiskamasz a nagycsaládban aki konkrétan már kérdezett is róla, de miért akarnának cigizni, ha tudják hogy milyen iszonyúan káros dolog, inni meg még fiatalok. mondjuk nem is kezeljük úgy, mint valami titkos, szörnyű/szuper dolgot, ami csak a felnőtteknek jár, nehogy elirigyeljék, én 12 évvel vagyok idősebb a legelső unokatesómnál, ha kérdez, én igen elmondom neki hogy milyen íze van, milyen érzés, meg azt is, hogy nem biztos hogy megéri most azonnal kipróbálni valamit. de dráma sincs belőle, ha mindenáron tudni akarja milyen íze van az alkoholos verziójának a pink koktélnak, nyaljon bele, max kiderül hogy kesernyés és visszatér a saját poharához. nem éreznék magukat felnőttebbnek vagy menőbbnek a cigizéstől/ivástól, mert egy pillanatig nincs úgy kezelve a téma.

normális nevelés, bizalom, beszélgetés, határhúzás, meg néha nem árt, ha vannak mellettük egyéb idősebb bizalmi személyek is, mint nálunk az idősebb unokatestvérek, nagynénik és edzők hada, akik esetleg célt érnek olyan tiltásokkal is, amiket a szülőtől életkori sajátosságai miatt nem fogadna el.

így is fognak és szoktak is baromságokat csinálni, mint minden kamasz, de legalább nagy vonalakban hallgatnak valakire és visszajönnek hozzánk lejelenteni, hogy mi az istent műveltek.

febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!