Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elektromos mellszívót szeretné...

Elektromos mellszívót szeretnék vásárolni, milyen paraméterekre fontos odafigyelni napi szintű használat esetén?

Figyelt kérdés

2022. aug. 18. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Használtan éri meg venni szerintem, féláron megkapod.

Én Aventet vettem, mert olyan cumisüvegek voltak itthon, és ugye úgy volt kompatibilis.

Nekem az bevált.

2022. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lansinoh is jó, de az Avent is. Nekünk Lansinoh cumisüvegek vannak. Aventből van kézim is, az is jóljött (használtan vettem én is, szinte fillérekért).
2022. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy Mam 2:1-es van. Nagyon bevált, szerettem, de utólag valószínű nem őt választanám. Nagyon sokat kellett használnom és nekem sajnos nem volt jó a tölcsér mérete. Az amúgyis kikezdett bimbóimat csak mégjobban kicsinálta és időhiány, csomósodás miatt is béreltem inkább dupla fejes kórházi mellszívót. Így mai fejjel már nem vennék. Az első 1-2 hónapra bérelnék, amíg lesz elegendő tejem.

Ha az a cél, hogy fejni fogsz és cumisüvegből etetsz hosszútávon, akkor olyat vennék, amire lehet többféle tölcsérméretet kapni és dupla fejes. Időben rengeteget számít...

2022. aug. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem Beurer van, annyi a hátránya, hogy nem olyan halk, mint az avent. De hónapok óta használom napi szinten gond nélkül, és már használtan kaptam.


Ajánlom, hogy vegyél mellé szilikon tejgyűjtő kancsót, nekem abban majdnem annyi gyűlik a másik mellemből fejés közben, mint amennyit a gép kiszív.

2022. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!