Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én gondolkozom ilyeneken?

Csak én gondolkozom ilyeneken?

Figyelt kérdés
Tudjátok már, hogy mi lesz a szakmátok? Hol fogtok élni? Milyen férjetek/feleségetek lesz? És hány gyermeked lesz? Mi lesz a nevük?
2010. nov. 2. 21:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
én is szoktam mondjuk ez kortól is függ : ) de szerintem mindenki gondolkozik ezek közül legalább egy kérdésen
2010. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én még 25 évesen is ezen gondolkozom... a szakmát kivéve, mert az megy, de a család csak nem akar összejönni.
2010. nov. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze. Mindent kiterveltem. De még kb plusz 10 év, ráadásul nagyon kalandos úton kell addig végigmennem.
2010. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet. én csak ritkán gondolkozok el ilyeneken.
2010. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én konkrétan nem,,de naggyából már elterveztem mind :D

Rendőr leszek valami vidéken,várostól nem messze fogok élni,férjem nem tudom...Ha lesz gyerekem akkor ha fiú lesz Krisztián,Dávid esetleg Alex,Ha lány akkor Nikolett,Noémi vagy Ketrin :)

De biztos vagyok benne hogy szinte semmi nem így fog lenni.

2010. nov. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, hogy válaszoltok. Én nagyon sokat gondolkoztam ezen. Nagyjából tudom, hogy "Mi leszek, ha nagy leszek": gyógyszerész. És tudom, hogy Magyarországon fogok lakni. A gyerekeim nevén is gondolkoztam már: Janka és Félix a két kedvenc nevem :)
2010. nov. 3. 11:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne már. Légyszi a barátaiddal beszéld ezt meg. Te is tudod, hogy mindenki gondolkozik ezen. Minden kamasznak eszébe jut, legfeljebb valaki épp a bulizós élet szakaszát éli és azt mondja, hogy nem érdekli, vagy megakar épp halni. Haggyuk már ezt oké?
2010. nov. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok gyereket nem akarok megházasodni már van szakmám és semmi adótartozásom nincs ami miatt azon kellene gondolkozni hogy hol fogok lakni!
2010. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nyugodj meg én a következő 10 évre elterveztem mindent és még csak 14 éves vagyok(F).
2010. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Huh én nem tom de valòszìnüleg kidobò vagy biztonsàgi őr vicc nèlkül! Ès ha belehalok is de svàjcban fogok élni15/F
2010. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!