Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen különlegesebb ajándék...

Milyen különlegesebb ajándék ötletetek van egy 15éves lánynak? 5000 ft értékben max.

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyedi fényképes bögre, naptár stb. dm honlapján nézelődj.
2010. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Na szerinted?Minden lány örül egy vibrátornak. :D Vgy vegyél egy plüss állatot.
2010. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit lehet tudni a lányról? Mert mást vesz az ember egy plázacicának, mint egy rockernek, gothnak vagy reggiesnek.
2010. nov. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ágynemű huzat kedvenc sztárjával, vagy hello kittys, hanna montana, ágytakaró, hajvasalónak is bizos örülne, parfüm, szép fehérnemű szett.
2010. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha szereti az alkonyatot, akkor megvehetnéd neki a 4. részét (hajnalhasadás)könyvben, vagy Playboy vagy Avril Lavigne Black Star nevű parfümjét. Vagy valamilyen párducmintás dolgot(egy sálat, blúzt, csizmát), mert azok mostanában elég "menők". És lehet, hogy örülne valamilyen strasszos(nem feltétlenül arany vagy ezüst)ékszernek, mondjuk hajcsatnak vagy gyűrűnek.

Én legalább is örülnék ezeknek és 15/L vagyok.

2010. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Avril Black star parfümje már nem menő:D Már van új, a forbidden rose:P:P
2010. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem azért, én 17 vagyok és ezek közül nekem egyik se kéne:D Ismerős meg ne vegyen már nekem fehérneműt:)

Egyedül a parfüm, ami jó ötlet, de járj utána, hogy milyet használ

2010. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20:15 ne haragudj meg te mék 15 éves szereti a hanna montanat?
2010. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát hogy különleges-e azt nem hiszem, de nekem ezek jutottak eszembe: bőr pénztárca, nevére gravírozott toll vagy kulcstartó, könyvutalvány, szoláriumbérlet, kondibérlet, ruhaboltba utalvány, lávalámpa, masszázs vagy kozmetikai kezelés, pendrive.
2010. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én minden oszt társamnak too late órát veszek tod aza a szilikon ora
2010. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!