Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez a búcsú ajándék...

Szerintetek ez a búcsú ajándék jó a barátomnak? (semmi sincs köztünk, csak a legjobb fiú barátom13/L

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátom elköltözik az anyukájával és gondoltam,hogy egy idézetet írok egy lapra,egy könyvembe benne van,h vmi olyasmi,hogy ha ezt a lapot látod ne felejtsd el,hogy mi egyszer barátok voltunk valami ilyesmi és(városiak vagyunk az osztályból mindannyian) és mindig a kolbászról meg ezekről beszélnek és arra gondoltam,hogy az újságból vágok ki képeket a hurkáról meg a kolbászról a lapra ragasztom és még képeket teszek rá amikor ovisok voltunk meg ilyenek...Szerintetek ez jó ötltet??
2011. márc. 9. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:

sztem ne kolbász képet ragasz bele

csinálj mondjuk képet egy üvegkeretbe belerakod és kész

2011. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké:D ez egy kicsit,h kolbász hülyén hangzik:D de mindig a kolbász meg a tescoba a húspult a téma minden szünetbe,másról nem tudnak beszélni xĐ köszi válaszodat!:)
2011. márc. 9. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor jó gondolat a kolbász is, mert erről eszébe fog jutni az osztály.
2011. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2011. márc. 9. 14:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó ötlet:DD

Olyan kis vicces meg minden:)

Na jó nem azt mondom hogy az idézet mellé ragaszd a kolbásztx'DD.Hanem mondjuk a képek mellé amiken nevettek stb.:)

12/L

2011. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legyen egy közös képezek (ha lehet felemelt kézzel) és vágj bele a kezeetekbe egy kolbászt :DDDDDD
2011. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áhááá köszönöm,van is ilyen képem,holnap beszalad hozzánk és odaadom neki:P nagyon jó 5let volt köszi!!!=)
2011. márc. 11. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!