Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Utálom az iskolát mint mindenki, de próbálok jól teljesíteni. Az ilyen korú gyerekek le.szarják a dolgokat. De vagyunk 30-an az osztályban. Ebből kb. 5-en ha 4-es átlag felett vannak...

Cigi, alkohol. Alkalmanként sem szoktam dohányozni se inni. Bulikba sem járok. Feleslegesnek tartom. A többiek? Minden este s.eggrészegre isszák magukat. Majdnem minden szünetben kijárnak cigizni.

Szex. Már az ismerőseim közül sokan csak erről tudnak beszélni. Egy páran 12-13 éves korukba vesztették el a szüzességüket, de a többség aki még nem az "lúzer", ahogy én is. Még nem tudtam úgy kötődni fiúhoz, hogy odaadjam neki magam.

Nem tudom, hogy egy kamasznak hogy kéne látni a dolgokat. Én túl konzervatív vagyok?


2010. nov. 5. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, helyesen látod a dolgokat. Mondjuk életkorodról nem írtál, de talán az mindegy is.

Látod, ez a lényeg: "Még nem tudtam úgy kötődni fiúhoz, hogy odaadjam neki magam"

Nem azzal van a baj, hogy sokan 12-13 éves korukban túl vannak szexuális életük jelentős részén (na jó ez túlzás, de időnként ez az érzésem), mert korábban érnek testileg is a mai tinik hanem azzal, hogy érzelem nélkül fűvel fával. És a mai világban akkor vagy tök átlagos, ha 13 éves korodra már nagyon nem vagy szűz.

Ne zavarjanak ezek az osztálytársak, ők csak menőnek hiszik magukat, pedig dehogy azok! És nyugi te vagy a normálisan gondolkodó.

2010. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Te vagy a normális.. a többiek megdöbbentőek..én is 14 vok de ilyenkeről szó sincs nálunk!+!
2010. nov. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nyugi teljesen jól látod a dolgokat...:) Ha meg nagyon zavar, vagy piszkálnak, akkor néha hazudhatsz... Persze ne akkorákat, hogy a tető a fejedre szakadjon...
2010. nov. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen közösségeket amilyen az osztályod...

Én 17/L vagyok és tök büszkén mondom bármikor bárkinek, hogy én még szűz vagyok és tudom mekkora kincs a szüzesség, tehát nem akárkinek adom oda hanem annak az egynek aki megérdemli, és meg várom hogy eljöjjön a megfelelő ember, hely, idő... :) Azokra a dolgokra mondják, hogy értékes, amiből kevés van... pl. arany. Na most gondolj bele, a szüzességből 1 van! Csak 1 ! Akkor annak mekkora értéke van.... :) Teljesen normális vagy, én is csak nagyon ritkán iszok és mértékkel nem részegedésig, és nem szeretem a bulikat amik általában a drogról és a szexuális felhívásról szólnak... tegyük ki amink van és riszáljuk... Az ilyenek GUSZTUSTALANOK!!!

2010. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát van olyan osztálytársam aki már nem szűz-állítólag vagyis azt állítja-(hetedikes vagyok)

és nem vagy lúzer azért mert még nem vesztetted el a szüzességed. a többiek azok inkább.


örülj neki hogy még nem cigiztél meg ittál!:)

a cigit már nálunk a fél osztály kipróbálta(15en vagyunk-énmégnem:D. alkoholt meg mindenki ivott sztem már. énis. de persze nem úgy. hanem egy korty sör,sunyiban ittam egy fél korty bort is:$ a fiúk meg nálunk. jesszusom. pl. megyünk haza ott van a kezükben a whiskey-es hell. osztálykiránduláson amikor a tanár bement Fehérvárra kórházba mert történetesen az egyik gyerek úgy belelökött egy csajt a medencébe h megrepedt a medence csontja akkor 2en részegre itták magukat. ez SZÁNALOM.:S


szóval Te a normálisabbika vagy az osztálynak.:D

2010. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem birod őket,akkor muszáj lesz iskolát váltani. Hiába vagy jó tanuló, ha nincs jó társadalmi életedet a közösségben.
2010. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!