Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy csinálod vagy csináltad?...

Hogy csinálod vagy csináltad? (Tanulásról lenne szó. )

Figyelt kérdés
Én úgy döntöttem,hogy holnap és holnapután tanulok meg hétfőre (esetleg keddre). Úgy terveztem eredetileg,hogy még hét elején megtanulok mindent,így a szünet utolsó napjaira nem marad semmi. Ez a tervem füstbe ment. Viszont kíváncsi lennék rá,hogy Ti hogy osztottátok be a szünetet? Megtanultatok még a hét elején,vagy ti is az utolsó pillanatokra hagytátok?
2010. nov. 5. 21:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy sűrítsem össze a hétvégi programjaimat,és megtanuljak mindent holnap? És akkor a vasárnap az úgymond "szabad" lesz.
2010. nov. 5. 21:15
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vakáció nem volt. Úgyhogy ...marad holnapra...stb..
2010. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy terveztem hogy majd szünet elején tanulok de folyton csak halogattam, hogy "majd holnap, majd holnap". Ugyan ez van a takarítással is. Azt is utolsó napokra hagytam. :S Szóval halnap takarítok vasárnap meg tanulok. Pedig vasárnap lenne egy tök jó (benti) medencés buli amire hivatalos vagyok. :(

14/L

2010. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én magamat ismerve nem is gondoltam arra, hogy a szünetben tanulni fogok, én mindent az utolsó pillanatra szeretek hagyni. Szóval én is holnap meg holnapután fogok tanulni, de vasárnap estére már nem hagyok semmit. Akkor úgy is olyan rossz kedvem van, nehogy még leckét is kelljen írnom. ;)
2010. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szünet elején (pénteken a suliban XD) megírtam minden írásbelit úgyhogy már csak a kötelező olvasmány kell meg egy kicsit a faktos (létfontosságú) tárgyakra tanulni és kész vagyok... Amúgy ez az első ilyen szünetem talán, hogy nem marad minden az utolsó percre :)
2010. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem kaptunk házit. A tanárok együttes erővel tiltakoztak a szünidei tanulás ellen :D


Az meg lényegtelen, hogy jövő héten lesz egy fizika-, egy matek-, egy magyar-, egy biosz- és egy töridoga... Úgysem jó a hosszútávú memóriám, majd mindent egyik napról a másikra fogok megtanulni, így a minimum hármas már garantálva van.

2010. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hát mivel nekem irdatlan mennyiségű dolgot kell megtanulnom (EU. összes állama fővárossal együtt, Ázsia összes állama és fővárossal és Afrika partvidéke fővárossal együtt)én elkezdtem csütörtökön tanulni ma is az fogom meg holnap is:( 14/L
2010. nov. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Megnyugodtam,hogy nem én vagyok az egyedüli,aki mindent az utolsó percekre hagy.. Az biztos,hogyha nem lenne "utolsó perc",akkor semmivel sem készülnék el :)
2010. nov. 6. 07:34
 9/18 A kérdező kommentje:
Elnézést:megkérdezhetem,hogy hányas az átlagotok,illetve hányadikosok vagytok?
2010. nov. 6. 07:43
 10/18 anonim válasza:
100%
én most vagyok nyoldadikos, és 3,5 az átlagom. én mindig vasárnap szoktam tanulni kb 1-1,5 óra hosszát:D nekem elég xD
2010. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!