Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit rontottunk el? Így lesz...

Mit rontottunk el? Így lesz belőle valaki?

Figyelt kérdés

Tegnap amikor a lányom elment a barátnőjével sétálni bekapcsolva hagyta a számítógépét, és az internet ablakait nem zárta le. Megláttam, hogy tett fel kérdéseket ezen az oldalon. Kétségbe vagyok esve, foggalmam sincs, hogy megpofozzam-e vagy pszihológushoz vigyem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamasz..


Mért lett beteg a lányom? Szörnyen érzem magam. Mért nem egy normális beállítottságú lánnyal áldott meg a sors?


2010. nov. 6. 19:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

én 14 éves vagyok... de adok egy tanácsot(:

nekem az uncsi testvérem 13 éves volt amikor azt hitte h lezbi. volt egy ilyen korszaka h JAJJ ÉN LEZBI VAGYOK...

de 1 év mulva elmult(: lehet h csalodott egy fiúban és most undorítónak tartja őket :/ de várj vele. ha elmondod neki akkor nem fog benned megbízni. h turkálsz a gépébe stb...

ezt tudom mondani. sok szerencsét. : D

2010. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
beteg a lányod? Miből gondolod? Szerintem téged kéne megpofozni vagy pszichológushoz vinni, ha ezt gondolod. Nyilvánvaló, hogy a lányoddal nincs jó kapcsolatod, semmit sem tudsz róla. A lányod sokkal normálisabb, mint te...
2010. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja a lányodnak, egyszerűen 15 éves, ilyenkor mindenkinek fáj az élet, senki nem tudja őket megérteni, de ők már tudják milyen elcsezsett ez a világ és csak ők látják az igazságot, blablabla, a szokásos kamaszduma. Kinövi. Azon meg ne akadj már fent, hogy nincs még kialakulva a szexuális beállítottsága, 15 éves könyörgöm, a testében őrjöngenek a hormokok, annak örülj inkább, hogy nem dugott még fűvel-fával. Te nem voltál kamasz vagy csak szimplán nem gondolkodsz, hogy így kiborulsz?
2010. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
téged kéne nagyon megpofozni hogy turkálsz a lányod privát dolgaiban.
2010. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem erre vagy van hajlama valakinek, vagy nem, ha azt kizárjuk, hogy divatból csinálja, és a lányod nem úgy ir, mint aki igen. Tehát nem rontottál el semmit. Ezek után akár beszélgethetnél is vele, mintha nem olvastad volna a kérdéseit, hanem mint nő a nővel. Persze csak ha van ilyen viszonyotok. Szerintem a támogatás a fontos, hogy keresi a helyét, de egyáltalán nem biztos, hogy a férfiaktól való undor megmarad. Lehet, hogy később érő tipus, és ha jobban beindulnak a hormonok, akkor már másképp fogja gondolni. Ha nyitott rá, pszichológus is hasznos lehet, de erővel nem hiszem, hogy érdemes elrángatni. Csak ha ő is úgy gondolja, ha valakivel szivesen megbeszélné.
2010. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első.A helyes leírás leSZbi, vagy leszbikus. 14 évesen illene már tudni.

Kérdező bocs az off-ért. Én azt gondolom próbáld kicsit jobban megismerni a lányodat. Én semmiképpen nem említeném neki, hogy olvastam a privát kérdéseit. Soha nem bízna benned utána. Valahol érthető is. Próbálj közös programokat szervezni, esetleg érdeklődj finoman a barátainál, mit is szeret csinálni, ismerd meg őt.

A leszbikusságról... Ha valóban a saját neméhez vonzódik, akkor mit lehet tenni? Hiszen attól még ugyanúgy a te lányod, a te véred. Persze egy szülőnek nem könnyű egy ilyen helyzettel megbarátkozni, de azért ez nem a világ vége. A lényeg, hogy megtalálja a boldogságot valaki mellett.

2010. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottál el semmit,igenis nyitottabb és értelmesebb a lányod,mint te.Idézek tőle:

"Az lenne a legjobb ha mindenkiben lenne egy kis csepp nyitottság meg együttérzés... amúgy néha azt érzem hogy lehet valami lelkibetegségem.. nemtudom mért... de elakarok tűnni ebből a világból... nem akarom nézni ahogy tönkre teszik egymást az emberek a korlátoltságukkal.."

Hm!Akkor ez még semmi..

"én csak alkotni szeretnék egész életembe..és letenni valamit az asztalra ... és küzdeni szeretnék a maradi gondolkozásmód ellen... csak ezt szeretném az élettől..."

Küzdeni akar a konzervatív/maradi gondolkodásmód ellen,amiben elítélik a melegeket/tranzszexuálisokat/leszbikusokat/biszexuálisokat.

És ez nagyon is jó gondolkodásmód,modern felfogás!

Ezt akarod meggátolni?..nem,hogy haragudnod kéne a lányodra,hanem körbe kellene ujjonganod,de főleg értelmesen,haragtalanul elbeszélgetned vele a másságról,hogy azt te NEM ÍTÉLED EL,és nem úgy,mintha elítélnéd..ÉS KÉRDD MEG RÁ SZÉPEN,HOGY MONDJA EL NYUGODTAN,és te ne mondd el senkinek!A lányod egy fantasztikus lány!Vedd már észre,te maradi,te konzervatív anya vagy!Változtass magadon meg a felfogásodon,mert kicsit begyöpösödött vagy!Egyfelé látsz,és az az a gondolkodásmód,ami még nagyanyád idejébe volt..meg még anyádéba is..

2010. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Jaj ezeket a kérdéseket olvastam...talán írtam is hozzá,nem tudom.Viszont a kérdésedre a válaszom...

Szerintem a lányod nem beteg.Sőt...véleményem szerint művész lesz belőle.

Tudod...nagyon nem jó,hogy ilyenek az emberek mint te.Ebben a kemény világban legalább egymást fogadjuk el feltétel nélkül.Ráadásul ő még csak nem is idegen,hanem a lányod.Néha nem értem az embereket....senki nem tudja,mi az az egyenlőség,béke,szeretet.Csak egy kicsit tárd nagyobbra a szíved és meglásd sokkal boldogabb leszel.Ha elfogadod embertársaid,ők is tisztelettel lesznek irántad.

Béke (:

2010. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltam hogy most hogy te ezt a kérdést kiírtad belinkelve a lányod kérdéseivel több mint valószínű hogy meg fogja találni és elolvassa amit most írtál. Nem hiszem hogy ez jó ötlet volt, mert ha már eddig sem volt jó a kapcsolatotok akkor ez nem fog segíteni rajta... de ne add fel, egy őszinte beszélgetés és biztosítani arról hogy szeretitek sokat segíthet.
2010. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szégyeld el magad!


A lányodnak lelki válsága van,és neked az első gondoloatod,hogy megpofozd-e?Hát azzal biztos ku.rva sok mindent fogsz elérni.Attól majd biztos hetero lesz.És ha leszbikus lenne?Akkor már nem is a te lányod????


NEM BETEG!Beteg tudod ki?Aki infulenzás,meg olyan agybajos idióta mint te!


"Mért nem egy normális beállítottságú lánnyal áldott meg a sors?"

- No comment.Miért nem írod akkor már,hogy bár ne szülted volna meg? Ja és még valami.Arra nem gondoltál,hogy esetleg rátalál a kérdésedre????Szerintem soha többet nem bízna benned.

2010. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!