Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják hogy cicababák...

Miért mondják hogy cicababák vagyunk?

Figyelt kérdés

Egy csomóan a suliban cicababának tartanak engem meg a barátnőmet. De okuk nincs rá leírom:


Én:

Barna félhosszú hullámos haj, barna szem, Retro szemüveg, barna bőrdzseki, színes, egyedi sál (én csináltam), sima csőfarmer, sportcipő, csövessapi, majdnem mindenhova a kutyámmal járok (félreértés ne legyen, nem csivava vagy ilyesmi kutyám van, fehér boxer)


barátnőm:

fekete, félhosszú, egyenes haj (természetes), kék szem, két gombsoros szövetdzseki (ilyen derékig érő), kockás sál, sima csőfarmer, sportcipő


Nem értjük mért cicababáznak le minket. Szombatonként néha eljárunk utcazenélni a barátainkkal, nem is bulizunk, nem vagyunk gazdagok és próbálunk kedvesek lenni. Akkor miért ilyenek?


13/L


2010. nov. 7. 10:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

"Szombatonként néha eljárunk utcazenélni a barátainkkal,"

Még te kérdezed,az olyan lányokat szeretik akik ucabáloznak,buliznak

2010. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

Azért,mert főleg a te öltözködésedre én is azt mondanám:D Bocsi... Egyrészben igazuk van...Főleg a " majdnem mindenhová a kutyámmal járok" Nézd meg egy egy filmbe a cicbabák s így öltözködnek,meg a kutyájukkal járnak..Ez az igazság.

13/L

2010. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
csövessapiban és egy ormótlan nyáladzó kutyával járnak a plázamacskák? amúgy nem utcabálozni járunk (csak ha van), hanem csak kiülünk egy padra, gitározunk és énekelünk
2010. nov. 7. 10:56
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát...Már aki:D

De ha linkelnél egy képet.. Amelyiken azokban aruhákban vagy amelyeket leírtál,hamar megmondom:) Vagy küldhetsz is priviben!

2010. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Én ezek alapján nem ítéllek el titeket egyáltalán :)

Ismerek pár gitáros csajt, és iszonyat jófejek :D (én is gitáros vagyok). Szóval szerintem semmi cicababásdi nincs veletek :)

16/F

2010. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy épp a szőke suli guminője hív minket cicababának :P
2010. nov. 7. 12:10
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne is törődj akkor velük:) Amúgy nekem is hasonló stílusom van,csak nem járok kutyával:D

13/L

2010. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
irigykednek :)
2010. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

csak azért járok kutyával mert:

1: utálok egyedül

2: biztonságban érzem magam

3: jó ürügy ha valakivel nem akarok beszélgetni

4: nagyon cuki

5: sokan a könyéken előbb ismerik meg a kutyámat mint engem :D

2010. nov. 7. 16:05
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Tök jó fej vagy, amiket irsz:) humorod az van:) sz@rd le őket, sose érdekeljen,ne befolyásoljon, ki mit mond!
2010. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!