Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért mondják rám azt, hogy...

Miért mondják rám azt, hogy stréber?

Figyelt kérdés
8.-ig kitűnő voltam, most megyek gimibe. Nem tanulok sokat. Heti háromszor táncolni járok. Sok barátom van.(Nem vagyok csúnya.) Mégis páran azzal piszkálnak, hogy stréber vagyok. Az elején még nem törődtem vele, de most már nagyon idegesítő.
2011. aug. 23. 21:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
nem mindegy? új gimi, új társaság :)
2011. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Irigyek. Látják, hogy te fogod vinni valamire és nekik nehezebb lesz. Ne foglalkozz velük továbbra se. Nincs értelme. Akinek van esze és tanul az már azonnal stréber.


17/L

2011. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sok eddigi osztálytársam megmarad a gimiben is.
2011. aug. 23. 21:53
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Mert nincsenek tisztában a szó jelentésével. Nyalsz a tanároknak a jó jegyért? Nem? Akkor nem vagy stréber... A jó tanulás meghozza az eredményét. Nálunk az egész osztály semmit sem tanult, szétverték az órákat, csak az egyik barátnőm, és én nem. Eredmény: érettséginél úgy szívatták az osztályt ahogy tudták, nekem meg úgy segítettek, ahogy tudtak, hogy bejussak az orvosira :D
2011. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
92%

Azért mondják rád, h stréber, mert irigyek és konkrétan a szó jelentését sem ismerik.

Stréber: minden áron érvényesülni akaró, törtető személy.

Ezt add át azoknak, akik ilyen hülyeségeket beszélnek.

A gimi pedig nagyon jó lesz, a tanulást pedig ott se hagyd abba. :D

2011. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Megpróbálok nem foglalkozni velük. Köszi a tanácsot! :)
2011. aug. 23. 22:06
 7/29 A kérdező kommentje:

Orvosi? Ejjha, sok sikert! :)

Mindenkinek köszönöm a válaszokat :)

2011. aug. 23. 22:10
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Ne foglalkozz velük, tényleg irigyek illetve nem tudják elképzelni, hogy lehet sok tanulás nélkül is ötösnek lenni, vagy pedig nem érdekli őket a jegy, nem tudnak jobbak lenni ezért piszkálják azt aki jó.

Velem is ez volt általánosban, pedig szinte nem is tanultam. Aztán gimiben ez megszűnt, igaz még mindig jó tanuló vagyok, de itt már tanulni kell midnenkinek, és mindenki tanul is a jó jegyért, és nem ciki, hanem büszkeség jó jegyet kapni.

2011. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
irigyek.. érdekel? nem.
2011. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%
gimiben az a gáz,ha nem tanulsz,nyugi.:)
2011. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!