Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek jó így az időbeosz...

Szerintetek jó így az időbeosztásom? (lent)

Figyelt kérdés

6.os vagyok. Gimnáziumba szeretnék menni,4-5ös tanuló vagyok. Viszont mostanába elég sűrű a programom:

Hétfő:5 óra suli,előkészítő,gitár.

Kedd: 7óra suli előkészítő.

Szerda:5-6 óra suli,másfél órás edzés

Csütörtök: 6 óra suli,edzés

Péntek: 5-6óra suli edzés.

Kb 2-3órám van tanulni,10kor takarodó. Így szerintetek fel fognak venni a gimibe? LÉGYSZI SEGÍTSETEK!


2010. nov. 11. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen,főleg ha ilyen jó tanuló vagy!!

Grat!!!

2010. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ezt életnek lehet nevezni? :O
2010. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Igen fel fognak venni. Az már más kérdés hogy mennyire erős az a gimi és tudod e majd tartani ezt a szintet 2-3 óra tanulással....
2010. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy tízkor takarodó? Én addig le sem fekhetek, amíg nem készültem el mindennel...


Egyébként sztem jó.

2010. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hatodikba előkészítőd van?

amúgy a hatosztályos gimi nem jó,nyolcadikba nagyobb a választék

2010. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Real-Life na ez nincs neked.Előkészítő? Minek? Én a felvételire SEMMIT nem tanultam még is egyből felvettek (Pedig az országos listán az 50ik...):2-3 óra tanulás? Minek? Hacsak nem TZ-re kell tanulnod akkor bőven elég 1-2 óra.Írj vázlatot és tanuld meg azt.
2010. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van hatodikba meg még 1 órát is ritkán kell tanulni olyan könnyű az az osztály
2010. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%
nincs igazatok. én most felvételiztem hatosztályosba, (7.es vagyok) és olyan gyenge volt az általános iskola,ahova jártam, hogy hétvégenként 3-4 órát kellett pluszba tanulnom, hogy egyáltalán legyen valami esélyen..az más kérdés hogy ha felvettek akkor bírod e tartani ezt a lépést..nekem nehéz volt beilleszkednem..:S de hajrá szorítok neked. tudom min mész keresztül. :/ és nyugi..hidd el kell a gitár, meg az edzés, hogy egy kicsit máson járjanak a gondolataid,nem csak a tanulnivalón. és aludj sokat ;)
2010. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem is élet csak egy szünet nélküli robotolás...
2010. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a korodhoz képest túl vag teelve. Én is sportolok, de ez bőven leköti a fölös energiáomat. Ezen kívül néha kell szórakozni a barátokkal is.
2010. nov. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!