Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak neki hétfőn?...

Mit mondjak neki hétfőn? Mondjak egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

A helyzet:


A sulinkban csütörtökön és pénteken nincs suli. Van egy fiú, aki nekem nagyon tetszik. Ő egy suliba jár velem. Egy barátnőm felhívott, hogy ő a koripályán van és ott van az a fiú is. Odament hozzá, és megkérdezte, hogy : ,,Te vagy XY? Ismered ŐŰ-t?" erre a fiú válaszolta hogy ,, Igen, miért?" Erre a barátnőm megmondta neki hogy tetszik nekem. :S És fiú örömtáncot járt!


Mondjak neki valamit hétfőn? Vagy akkor már nem lesz aktuális? Nem lehet hogy azt hiszi én küldtem oda a barátnőmet? Pedig nem én küldtem! Mit tegyek?


12,5/L


2010. nov. 11. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
add ön magadat... ne légy hülye liba stb... Ha meg erre számít a srác akkor meg lesz később mert az arany szabály! Busz és fiú után nem érdemes futni jön úgyis másik
2010. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindig magamat adom :) de mondjak valamit neki?
2010. nov. 11. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! szerintem ne mondj neki semmit. :) ha összefuttok köszönj neki, beszélgesetek. Csinálj úgy, mintha meg se történt volna az a dolog, vagy nem is tudnál róla. :)
2010. nov. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat! de ha ő felhozza a témát?
2010. nov. 11. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Oda kellett volna menned a kori pályára

Kérdezd majd meg tőle hogy tényleg elmondta-e a barátnőd,,ha azt mondja hogy mit? vagy hogy nem...akkor arra kíváncsi hogy elmered-e mondani neki,,

Ha szóba hozza mindenképp mond el neki hogy úgy van...

Nem az fog számítani hogy mit mondasz,hanem hogy mersz-e akármit is mondani!

2010. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

22:21

Elég gyerekes lenne...

2010. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha szóbahozod tuti azt fogja gondolni, hogy te küldted a barátnődet.Én a helyedben csak örülnék...Nagyon örülnék.
2010. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és 13/L
2010. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!