Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » FONTOS! Nem venné nyomulásnak,...

FONTOS! Nem venné nyomulásnak, ha? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy kis baráti körünk a suliban, és én csak egy éve vagyok közöttük. Nagyon hálás vagyok, hogy befogadtak, ők már ovis koruk óta ismerik egymást, én meg csak ötödikben kerültem hozzájuk.

Szóval van egy fiú aki nagyooon tetszik. Arra gondoltam, hogy karácsonykor mindenkinek sütök névreszóló mézeskalácsot. Nem lenne ez nyomulás? Tavaly én is kaptam tőlük ajándékot. Mit tanácsoltok?


U.i.: Ne úgy képzeljétek el, hogy csak koslatok utánuk, meg hogy ők lenéznek, egyformán kezelnek mindenkivel.


12,5/L


2010. nov. 14. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenki kap akkor oké, ha csak ő kapna akkor lenne nyomulás.
2010. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindenkinek sütnék
2010. nov. 14. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó :D
2010. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aranyos ötlet!:)

Én is csináltam ilyet tavaly,annyi különbséggel,hogy én az osztályomnak,osztályfőnökömnek és az évfolyamtársaim közül azoknak vittem,akikkel nagyon jóba vagyok.

Csillagot formáztam és a fehér mázzal (tojásfehérje+porcukor) smileyt rajzoltam rájuk (ilyet -> :) )

Mindenki örült neki.


Ha anyukám megengedi akkor idén is csinálok nekik,de most a nevükkel szeretném!:D

15/L

2010. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne nyomulás.

Egy csaj tavaly nekünk is sütött ilyeneket,bár nekem személy szerint nem jön be ez a mézeskalács osztogatás,de hát ez tényleg csak az én véleményem,ettől eltekintve a gesztus maga szép..

Meg attól függ, milyen a fiú aki tetszik neked..

nálunk egyik haverunk 'kissé' b.unkó módon elkezdett röhögni és egybe bekapta..xDDD

úgy maga a sztori vicces,meg a csaj is röhögött,de elég szarul eshetett neki..(ja és azóta Juliskának hívja a csajt.)

De remélhetőleg,neked olyan barátaid vannak akik tudnak viselkedni :D:D


Szóval hajrá..szerintem süss nekik nyugodtan ha csak a nyomulás miatt izgulsz,akkor ne izgulj :D

2010. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!