Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác. Múlthéten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Múlthéten találkoztunk először. Még nem járunk, bár nagyon összemelegedtünk. Megyünk barátokkal Velencei tóra egy nyaralóba 3napra. Elhívhatnám? Nyomulásnak venné? Msnen vagy inkább élőbe kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, élőbe kérdezd meg..És ne nyomulósan, csak lazán.Hogy beillene a baráti társaságba, és ha gondolja eljöhet..ott meg majd még jobban összemelegedtek:D az msn-t meg felejtse el mindenki, személytelen az egész:)
2010. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

énis igazándiból arra gondoltam hogy élőbe:)

msn-t én is kezdem megutálni. igazándiból már ha csak nagyon muszáj.akkor ülök oda..és akkoris főleg barátokkal ebszélek. na jó meg néha Vele:P:d


csak azért "rossz" az élő. mivel lehet csak pénteken. vagy még később tudunk élőbe találkozni és félek hogy programja lenne addigra mire mennénk.meg hogy nem jönne el:D

2010. júl. 6. 10:07
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
szerintem ne hívd el. 1) nemrég ismer lehet nyomulásnak venné 2) nem biztos h. három napot is ugyanúgy ellenétek 3) te se ismered igazán, a barátaid sem szal nem igazán passzolna a képbe... ez egy baráti összejövetel lesz gondolom, nem egy új pasit elhívjuk party:P sztem semmiképp ne hívd el.
2010. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is a választ:):D


igazából úgy lennénk hogy 3 pár, én, emg uyge esetleg akkor ő...:Dk

2010. júl. 6. 10:13
 5/7 anonim ***** válasza:
hűáát ha 3 pár akkor hívd, legalább te se leszel egyedül:)
2010. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
személyesen, és előtte azért valld be neki hogy terhes vagy!
2010. júl. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi...-.-

de nem vagyok terhes:D-.-"

2010. júl. 8. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!