Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ittátok már le magatokat...

Ittátok már le magatokat annyira, hogy csókolóztatok a barátnőtökkel? Megbántátok? 15/L

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Én meg is dugtam!

-30/F-

2010. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a kollégiumban, kíváncsiságból, hogy milyen. Nem bántam meg, ez is egyfajta tapasztalat.
2010. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem.Sőt, még nem is ittam le magam igazán.

Egyszer ittam többet a kelleténél, egy szilveszterkor, de akkor sem tettem ilyet és emlékszek mindenre, hogy mi történt.A másnap nem volt durva,csak másodika, mert elsején unokabátyáméknál voltunk újévet köszönteni és akkor is ittunk:$

15/L

2010. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Csak úgy, hogy egy hülye csaj kitalálta, hogy aki megpuszilja a kézfejét és utána pacsizik valakivel az csókolózik -.-" Mi csak hülyeségből megcsináltuk és utána egész nap az I kissed a Girl-t énekeltük :D


13/L

2010. nov. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Részeg vagy 15 évesenen ? Remekül néz ki egy lány berúgva...

Amúgy sosem voltam még részeg.

15/l

2010. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát,ha nagyon vissza gondolok az időben akkor volt ilyen,de nem részegek voltunk.

A legjobb barátnőmmel voltunk egy házibuli féleségbe (16 évesen) és unalmas volt megbeszéltük,hogy lépjünk le..elmentünk hozzánk és elkezdtünk beszélni a homoszexualitásról és a leszbikus nőkről is aztán.

Aztán kitaláltuk,hogy próbáljuk ki,hisz úgyis egymásban bízunk meg a legjobban..kipróbáltuk,de csak egyszeri alkalom volt,megbánni nem bántuk meg,de a férjemnek sem mondtam el a lányomnak vagy a fiamnak pedig főleg nem és remélem is olvassák majd el.

A lány a mai napig a legjobb barátnőm 14 év után :)

és neki most született egy gyönyörű kislánya és pont nemrég beszélgettünk róla,hogy milyen bolondok voltunk, jót nevettünk rajta,de azért szégyenérzet is van bennem,hogy anyuka létemre ilyet csináltam,de aztán elgondolkodok,hogy fiatal voltam.

2010. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Volt.Nem bántam meg...
2010. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

sose smárolnék lánnyal.:D

de barátnőim...huhh..szerencsére ez anonim oldal.

volt egy buli ott ittak,de nem sokat utána meg mindenki mindenkivel smárolt meg mások előtt kellett maszturbálni meg ilyenek...hát nem tudom...oké próbálják ki,de nekem ez kicsit sok pedig nem vagyok prűd.

14/L

2010. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
lány vagyok.:) 14... és nem ittam le magam, úgy smároltam egy lánnyal.:) chat-en ismerkedtünk és mikor üres volt a lakás megbeszéltük ideutazott és mindent csínáltunk.:) vagyis puszi, csók, tapizás ilyenek.:DDDD elvoltunk.:) és nem bántam meg senkise tudta...:P
2010. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az előttem szólóhoz? te télleg 14 évesen ilyeneket csinálsz??! mert jó hamondjuk 23 de 14...
2010. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!