Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Voltatok már ilyen helyzetben...

Voltatok már ilyen helyzetben a barátnőtökkel ( nem összeveszés)?

Figyelt kérdés

Körülbelül úgy 1 hete van egy 6.-os csaj ( én 8.-as vagyok), akivel nagyon jóban vagyok. Sokban hasonlít az egyéniségünk, ízlésünk ( és testalkatunk...) Én nagyon szeretem őt, és érzem, hogy ő is engem. De mikor nem vagyok vele, akkor megőrülök, annyira hiányzik. Tudom, hogy csak másnapig kell várni és találkozunk a suliba meg minden, de olyan jól el lehet vele hülyéskedni. Mellette sosem unatkozom.

Tudom, hogy ez a barátság nem fog ennyire "lángolni" majd 1-2 hónap múlva, de most rettenetesen.

Tii is voltatok már így?


2011. máj. 5. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos az ,hogy pár hónap múlva nem fog ugyanígy hiányozni neked. Én is így vagyok, annyival másabb hogy nekem a legjobb barátom fiú én meg lány vagyok de ez kb semmit sem jelent. :D Nagyon szeretjük egymást mint barátok és ha az egyikünk beteg vagy valami mindig rettenetesen hiányzunk egymásnak. :D És már fél éve ismerem mert most, gimi első osztályában ismertem meg és rögtön összebarátkoztunk ,mert nagyon hasonlítunk egymásra jellemünkben. Úgyhogy igen más is van így:) :D 15/L
2011. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ajjh.

Csak olyan nehéz, mert akárhányszor hiányzom neki, verset ír nekem. Olyan édes. Csak én már 1,5 hónap és gimis leszek.

2011. máj. 5. 19:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, van ilyen, és elmúlt, de nekem mindig idősebb lányok felé..
2011. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
iylen van mindekinek de majd elmúlik, de a versírás komoly :D
2011. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy elmúlik. Nekem is vannak több éves barátságaim, és még mindig "lángolnak". Ez a szeretet :)
2011. máj. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én is így szeretném (:
2011. máj. 6. 15:29
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
Tisztára úgy hangzik, mintha leszbik lennétek. Pfff......... "-.-
2011. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint te még nem tapasztaltad az igazi szeretet ? ( :
2011. máj. 8. 11:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Most vagyok 26, emlékszem, 14-15 évesen nekem is volt ilyen lángolásom. Nagyon szerettük egymást azzal a lánnyal, rengeteget voltunk együtt... hiányzott, ha nem tudtunk találkozni.


És egyikünk sem leszbi.


Szóval nyugi, ez ebben a korban teljesen normális. Azóta is vannak barátságaim, de egyik sem ilyen lángoló. Ez nem azt jelenti, persze, hogy nem szeretem őket, csak valahogy más érzés, nem tudom ezt megmagyarázni.


Majd ha idősebb leszel, akkor a párkapcsolatok terén fog jelentkezni a lángolás. Így van ez valahogy.

2011. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ugye fiú vagy?

bocsi nem ítélem el a leszbiket...

2011. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!