Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek karácsonyra egy 12 és egy 14 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Vagy adjak nekik pénzt? Segítsetek légyszi, akár kortársak, mert mikor megkérdeztem őket nem mondták, így fogalmam sincs, hogy egyáltalán minek tudnak örülni az ennyi idős fiúk( Még ha lányok volnának, de így ötletem sincs:(
2010. nov. 18. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
14éves fiú már kész férfi!(legalább is így érzi):) Én valami jó pasis ajándék csomagot vennék neki tusfürdővel és spray-vel.12évesnek....meg passz.......
2010. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Én is 12 vagyok, leírom fiú barátaim mit kértek:

iPod Shuffle

ilyen mini bmx, mint a TechDeck csak bringa

Kiszel Tündés, Donatellás naptár (ezt mi adjuk neki xD)

Ha van valami hobbija ahhoz alkatrész


Remélem segítettem

2010. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:köszi a tippet, egész jók, csak azért picit drágák:S
2010. nov. 18. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Én is egyből a FingerBMX-re gondoltam a 12 éves fiúnak.:)))

az nagyon jó ajándék lenne, és nem is drága annyira.(4ezer körül van.)

a 14 éves fiúnak meg vagy olyan "pasis tisztálkodó csomag" vagy valami elektronikai cucc :D


14/L

2010. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sportol valamit?
2010. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mind a két srác szereti a PS-t, de 2 éve játékot kapnak, most mást szeretnék már nekik venni, mert arról "leszokóban vannak":) Mindkettőt érdekli a foci és a küzdősportok is. A kisebbik vidámabb, furfangosabb természet, a nagyobbik komolyabb, már kezdi a csajozást:D Szóval oké, a nagyobbnak jó lehet valami pacsulis csomag, de a kicsin még gondolkozom. Egyébként az öcsikéim, csak én már 7 éve nem lakom velük, csak ritkán látom őket, így nehéz tudni minek örülnének igazán..
2010. nov. 20. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:

11-19. 20:23

bocsi, hogy most írok, de gondoltam hátha még aktuális.

Pont ma voltam az egyik legjobb barátommal(18/F) venni egy másik havernak ajándékot.(aki 19/F) És parfümöt vettem neki. Azzal nem lehet melléfogni. Bruno Banani-Magic man. Márkás is, nem is annyira vészes az ára (6000 volt szettben), és járt hozzá Egy Bruno B. tusfürdő is.

És mellesleg nagyon jó illata van, olyan igazi csajozós parfüm. :P:D

2010. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó nem vészes, de mellette mellette 10 embernek kell ajándékot vennem, úgy már elég gáz..
2010. nov. 26. 09:21
 9/9 anonim ***** válasza:
De figyelj, ez szettben volt. Ha meg simán veszel egy parfümöt, kicsi kiszerelésben, kb. 2500-ból megúszod :)
2010. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!