Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A bodajki Hang-Szín-Tér...

A bodajki Hang-Szín-Tér művészeti szakközépbe jár vagy készül valaki?

Figyelt kérdés

Véleményeket, tapasztalatokat kérek, mert ajánlást kaptam, hogy menjek oda, és igazából tetszik is az iskola, csak akkor kollégiumba kéne mennem... arról is kérek tapasztalatokat :D

És ha jár/megy innen valaki, mit tanul/szeretne tanulni ott?


2010. nov. 18. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden iskolát megkérdeznek itt hogy jár-e oda valaki?

Nem hiszem hogy egy olyan iskolába ami nem olyan néped sűrűn járnának

2010. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én most vok 9.es és nagyon jónak tartom, a művész tanárok egy kicsit flúgosak de amúgy oké és az osztársaim is jófejek...bár van egy-két feminim srác, akik sokszor szoknyát vesznek fel, bár ők tudod művészek :P
2010. nov. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm, de nem értem, amit mondasz. Tanulj meg írni, kérlek, vagy magyarázd el mit akarsz, mert a második mondatodat egyáltalán nem értem...


Második: köszi a válaszodat, valami ilyesmire számítottam :D Igazán jól hangzik, és tényleg érdekel... szerintem megnézném közelebbről is :)

2010. nov. 18. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Betegségem van azért nem tudok helyesen írni de ki törölték a válaszom!! Nem az 1.
2010. nov. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!