Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt nem értem, miért ez a...

Ezt nem értem, miért ez a háttérképe?

Figyelt kérdés
A 13 éves fiam telefonján megnéztem az időd,és láttam ,hogy Heinekenes háttérképe van.Kell-e aggódnom e miatt?
2010. nov. 18. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
jobban kellene aggodnod, ha meztelen lanyok, vagy egyebb gyongyszemek lennenek
2010. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszi és eszerint csak azért rakta ki mert jól néz ki?
2010. nov. 18. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen=)Csak jól néz ki...
2010. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj :D

Nekem I Love You Whiskey van kint,de csak azért,mert jól nézz ki és,mert barátnőm csinálta..,Heineken is volt,de az meg azért,mert neon zöld volt a kép és tetszett és én lány vagyok,szóval ne aggódj :D:D vagyis ez miaat ne.

2010. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van? Annyira jó egyeseknek, hogy ilyen hülységeken akadnak fent.
2010. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első:


Jahh, szörnyű hogy egy kamasz gyereket kezd érdekelni a szexualitás.. szerintem inkább kéne aggódni egy heinekenes háttérkép miatt, mintha meztelen csajok lennének kint.


amúgy ilyen idős korban ez még inkább "menőzés" kategória semmint valós szeretete a sörnek.

2010. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak azért mert jól néz ki:) De akkor sem kell megijedni ha tényleg sört iszik xD Egy haverom osztálykirándulásra micimackós kulacsban hozott citromos sört xD és nm vette észre senki csak megittunk kb 10en 3dl sört. Szép is volt...

14/L

2010. nov. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Fiam (16) és lányom (12) is isznak sört, ugyan még csak olyan gyerekbarátot, de már kipróbálták (drága apjuknak hála) az igazi Borsodit, meg Heinekent is. Már borkóstolón is voltak, bár még csak illat alapján találgatták, hogy miből van a bor, de egy pár cseppet ittak is belőle, aztán még mindig értelmes, okos, jó gyerekek.

Nek kell ettől megijedni!

2010. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát oszt nekem egy kamion van kirakva még sem akarok elkötni egyet és anya sem aggódik hogy fiús hátérképem van és én lány vagyok !
2010. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!