Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért volt ilyen gonosz a...

Miért volt ilyen gonosz a lányom? Nem értem, mindig nagyon értelmes és kiegyensúlyozott volt, most meg összetört egy szerencsétlen fiút.

Figyelt kérdés

13 éves a lányom, szerencsére mindent elmond nekem. Volt egy fiú, akit talán szeretett is, mesélt róla, egyszer meghívtuk ebédre, rendes gyerek. Voltak osztálykiránduláson, a fiú vett neki egy macit, de utána összevesztek. A fiú szakított vele, a lányom meg visszaadta neki a macit nem túl kedves szöveggel. Kis városban lakunk, minden nap látom a srácot, azóta teljesen megváltozott. A lányom is egész nap vagy elmegy a barátnőivel, vagy benn kuksol a szobájában és zenét hallgat vagy gitározgat. Nade milyen zenéket hallgat, klipeket találtam:

http://www.youtube.com/watch?v=r00ikilDxW4

http://www.youtube.com/watch?v=tijW_SrCoxs

És ilyen zenét is játszik. Nem lesz depressziós?

Egy aggódó anya.


2011. ápr. 7. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a lanyod ideges volt, amiert szetmentek, nem gonoszsag volt tole... hagyjad, majd megbekel...
2011. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12 éves korom óta ilyen zenét hallgatok, és sosem voltam depressziós :)
2011. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is a zenével van kifejezetten a bajom, hanem, hogy nagyon összetörte a fiút, facebook-on láttam, hogy írt a lányom üzenőfalára és a lányom nagyon rideg vele...
2011. ápr. 7. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:

a zene a legjobb :)


min vesztek össze? a fiú szakított vele, akkor a lányod jogosan mérges, és pl én sem hagynám, hogy visszaédesgesse magát.

2011. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
nem az a baj ebben az egész sztoriban,minden rosszindulat nélkül,hogy szakított a barátjával,hanem hogy a szülő hagyja hogy a 13 éves lányának barátja legyen.Mit vársz tőle??? Ő még gyerek.Neki még a babáival kellene játszani,vagy a barátnőivel tollasozni,röplabdázni...
2011. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. Tini, tombolnak benne hormonok, érzelmek egész kavalkádját éli meg. Ez ebben a korban természetes, a tinik többsége érzelmileg instabil.


2. Szerelmi affér: Miért lenne gonosz? Megint csak, a tiniszerelem többségében ilyen: könnyen jön, könnyen megy. Ettől viszont szakítani, egy pozitív kapcsolatot felrúgni mindig rossz érzés, de az ember felejt. egy év múlva egyikőjük sem fog emlékezni az egészre.


3. Ne avatkozz bele semmiképpen! Ne akard őket összehozni, vagy szakítást a lányod szemére vetni. Értelmetlen, és nem fogja jó néven venni egyikőjük sem.


4. A Green Dayért meg majd' minden második tinicsaj odavan, semmi extra nincs vele nyugi. HA lányod mondjuk ilyesmit hallgat, na akkor esetleg van értelme aggódni: http://www.youtube.com/watch?v=g1cY_jZvt1Q


5. Nyugi, nincs miért aggódni. Ez a korszak ilyen érzelmi fellángolásokkal jár. Majd elmúlik. :)

2011. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezek tök normális zenék lehet hogy csak felnőtt szemmel látszanak bénának
2011. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A boulevard of broken dreams-ot én is szoktam hallgatni és egyáltalán nem vagyok depressziós. Szerintem a lányodnak hiányzik az a fiú...
2011. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!