Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy állsz a helyi "celebekkel"?

Hogy állsz a helyi "celebekkel"?

Figyelt kérdés

Itt nem Benkő Dánielre, Kiszel Tündére vagy ezekre gondolok, hanem a helyi "celebekre", akiket majdnem mindenki ismer pl.: suliban, tömegközlekedési eszközön, stb..

Nálatok vannak ilyenek? Milyen velük a kapcsolatod? Tudod az igazi nevüket egyáltalán :D?


2010. nov. 18. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sp,Justin bibőr,miley cryrus meg ezeket ismerik itt nállunk.

Nincs velük bajom..amíg ők nem basztatnak engem (ami nem valószínű) én miért tegyem?

Meg van jobb dolgom is ,mint egész nap rajtuk lógni és fikázni őket meg youtubon is írkálni,hogy szánalmasak meg neonon meg itt a gyakorikérdéseken is egy nagy csomó trágár beszédű ember van akik egész nap őket mocskolják,szerintem ez a gáz.


te,hogy állsz velük?? :'D

2010. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az olyanokra gondolsz, mint pl. osztálytársam, hogy mindenki ismeri, mindenkivel jóban van, menőnek tartják, kitűnő tanuló és "tökéletes élete" van? Fehh...
2010. nov. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

általánosba volt egy nagy r*b*nc k*rv* csaj [elnézést jobb kifejezést nem tudtam volna neki találni] na ő fél évig az osztálytársam volt 6.-ban, azóta mindenhol látom :D persze tudom a nevét, ismerem is.

hmm nem tudom van-e több, hirtelen csak ő jutott eszembe

2010. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nálunk van egy csávó. a nevét nem tudom de mindenki csak úgy hívja hogy "Csonka Kálmi" vagy "Kacska Kálmi".

Igazából azért mert a keze és a lába csonka. Ettől függetlenül egész nap sétál és ÉNEKEL (jó hangosan szinte ordítva) a városban.

sokan nagyon jó fejnek tartják főleg a fiatalabbak. Szokott személyre szólóan is énekelni. Minden koncerten ami a városban (Tiszafüred városnak mondható?! :D) van ott áll az első sorban és énekel.

Na őt minden helybéli ismeri :D XD

Nagy arc ^^


15/L

2010. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hogy én hogy állok a helyi "celebekkel"?

Én vagyok az, aki ismeri mindegyiküket, jóban is van velük csak engem nem nagyon ismernek :) én buszos celebnek vagyok mondható xD

2010. nov. 19. 13:51
 6/12 anonim ***** válasza:
nálunk van 1 ember aki a buszon szokott nyávogni vagy ugatni
2010. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Adj rá pórázt,szájkosarat és sétáltasd meg :DD
2010. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk télen jön a helyi celeb aki beöltözik rózsaszín tütübe és jégkorival táncol a jégen és férfi.


Meg van a Marinka Laci aki mindig egy "csöppnyit" be van rúgva. Hát képzelhetitek!!

:D:D:D:D:D:D:D xDxD

2010. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Katica (Katy klipjéből) az én sulimba jár, és az ének tanárom Tompos Kátya tanárja volt. Azt hiszem ennyi. 17L
2010. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt Debrecenben volt egy nő aki a főtéren a bokrokhoz kiablát trágár szavakat.Szegény lehet hogy meggyógyult, mert már nem láttam egy ideje.

aztán van szintén a főtéren egy hajléktalan férfi, Attilának hívják.Őt is mindedki ismeri, ugyanis minig a fülében van a walkmanje és bólógat mint a keljfeljancsi. :D

aztán még van 1 értelmi fogyatékos srác aki azzal szórakozik hogy felül a buszra és kiablálgat.

2010. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!