Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg gáz ha alacsonyabb a fiú?

Tényleg gáz ha alacsonyabb a fiú?

Figyelt kérdés

A fiú aki udvarol alacsonyabb 3cm-vel és osztálytársaim szekálnak miatta.

13/L


2010. nov. 21. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

az a 3 cm:D

az nem számít de ha a fiú szemmel láthatóan alacsonyabb az már eléggé az..

2010. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Én is tettszem egy, sőt két alacsonyabb fiúnak is. Nekem nem tettszenek az alacsony fiúk, és engem is szekálnak a barátaim, de hát, ez van, ne miattuk ne kedveld őt(persze ha kedveled egyáltalán)!!

14Ł

2010. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
A szekálásokkal nem kell foglalkoznod, irigyek, hogy neked udvarolnak, nekik pedig nem. Ezért minden apróságba belekötnek. Mellesleg a fiúk később kezdenek el jobban megnyúlni, úgyhogy tényleg nincs okod aggodalomra. :)
2010. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én 160cm vagyok, és nem nagyon látszik a szintkülönbség, az osztálytársaim is csak onnan tudják, hogy alacsonyabb nálam, hogy ismerik és tudják hány centi.
2010. nov. 21. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Pont most fogsz nőni. Mire járnátok vagy egyéb, lehet, hogy már 170-en felül leszel.
2010. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz sztem de azért 1 fejjel ne legyen már kisseb a fiú mert az inkább furcsa :D


Nekem ilyenre nem kell odafigyelni mert azért valljuk be elég ritka a 180 feletti lány :D


17_F

2010. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van esélye bőven megnőni, ismerem a bátyját is, ő 15 éves és 190cm. Ő pedig 13 és 157. Tehát lehet hogy jövőre már egy fejjel magasabb lesz nálam:D
2010. nov. 21. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:

ez aztán baromfi fontos, most komolyan

szard le, hogy ki mit mondd

ha nem veszed fel a 3 centit, akkor találnak mást, ha azt sem, akkor majd leszállnak rólatok


a szerelem nem arról szól, hogy ki hány centi, még a kinézet sem a legfontosabb

de majd erre te magad is rájössz 10-15 év múlva

2010. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sztem nem gáz:D

nkem is volt alacsonyabb "udvarlóm"[nagyon nem szeretem ezt a szót:)]

13/L

2010. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet nem kellene írjak mert én már "idősebb" vagyok...

de azért elmondom nektek különösen az első válaszadónak aki azt írta:

"az a 3 cm:D

az nem számít de ha a fiú szemmel láthatóan alacsonyabb az már eléggé az.."


Higgyétek el nekem, lehet most, 13 évesen ez számít, ki mekkora, kinek mekkora a melle, a feneke, hány kg, milyen magas, mennyi pénze van...

Ezek csak külsőségek...1o év múlva senki nem fogja megnézni mekkora a melled, milyen magas vagy...(esetleg a tapló bunkó része az embereknek, más nem nagyon...)

Én 3,5 éve vagyok együtt a párommal, boldogok vagyunk együtt ő majdnem 1o cm-el alacsonyabb nálam. Szerintetek ez érdekel valakit? Lehetne nálam magasabb és tapló...vagy nálam alacsonyabb és rendes. Ti melyiket választanátok?

Nekem ő lesz a férjem. És akinek nem tetszik, hogy nálam alacsonyabb az ne nézzen ránk...Mi sosem kaptunk emiatt negatív kritikát néhány cikizésen kívül, ami igazából csak szeretetből volt csipkelődésnek álcázva:D

Mindegy. Ti tudjátok nektek mi a jó...de sose a látszat alapján döntsetek mert az nem éri meg. Tudom mit beszélek én is most voltam 13 nem rég...

2o-L

2010. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!