Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10-12 éves lányok! Minek...

10-12 éves lányok! Minek örülnétek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Unokahúgomnak akarok valami jót venni, most kapott Mp4-et(szülinap), meg naplót. Egyszerűen tippem sincs, hogy mi a divat a suliba:-( A Hippsy derékmelegítő divat? Segítsetek, köszi!
2010. nov. 23. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A Hippsy nagyon jó ötlet:) Hasznos és divatos is. Esetleg valami érdekes könyv vagy jópofa póló jöhet még szóba
2010. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Én megőrülök egy pár világítós fülbevalóért. =) Az a baj, hogy csak neten lehet rendelni..

Ha segít valamit, én Karácsonyra egy zipzáros válltáskát kérek meg a kedvenc bandám legújabb albumát (bár nem valószínű, hogy kapok mert le is tölthetem...).

A derékmelegítő jó ötlet, hasznos és jól néz ki, bár nálnuk a suliban egy gyereknek sincs, de nem érdekel. Hajgönsörítő esetleg ha egyenes a haja? Hajvasalót nem szívesen írom, ha hullámos/göndör a haja, mert nagyon hamar kiszáríthatja és tönkreteheti a hajat (de mázli, hogy neekm egyenes a hajam).

Saját készítésű ajándék? Fülbevaló, többsoros karkötő, hozzájuk illő medál, vagy bármi. Apa feleségétől (elváltak a szüleim és anyával élek) ékszert kapok, ebben biztos vagyok mert imádom az általa készült dolgokat. *-*

Remélem tudtam valamit segíteni.

11/L

2010. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

ne tőlünk kérdezz ilyet hanem attól akinek akarod az ajándékot adni.

én elmondhatom, hogy mit szeretnék de nem hinném, hogy ő is et szeretné.

2010. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok lány , de szerintem a lányok örülnének egy kis fülbevalónak,nyakláncnak,plüsálatnak
2010. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én pénznek örülnék :)


13,5/L


11/L-nek egyébként: A hajvasaló és a hajgöndörítő ugyanolyan káros a hajnak :P

2010. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Hajgöndörítője van, de akkor a könyv jó tipp:-)
2010. nov. 24. 06:39
 7/9 anonim ***** válasza:

12 évesnek plüssállat???

áhhhh

2010. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: Ha gőzölős a hajgöndörítő (nekem olyanom van), akkor kevésbé károsítja, meg eleve kisebb a hője de amúgy igazad van ha sima hajsütő vasról van szó. :P
2010. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly egy óriás plüssmacit kaptam,,majd nem akkora volt mint én :D. Most idén nem tudom még,mit kapok de én egy kis degut szeretnék (: vagy találd ki extrát, az is nagyon jóó (:


(11/L)

2010. dec. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!