Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-18évesek! Mit adtok a...

14-18évesek! Mit adtok a szüleiteknek, testvérednek/testvéreidnek karácsonyra? Illetve ti minek örülnétek? És szülők, akik elolvassák minek örülnének a gyerekétől?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Akinek már van ötlete az légyszi írja le,mert én nagy bajban vagyok.

Apukámnak sose tudom mit vegyek.Eddig ha kijött egy új lemez a kedvenc előadóitól akkor azt megkapta és örült neki,de most már mindent a netről tölt le.Tavaly és tavaly előtt is úgy vettem neki ajándékot,hogy mentem a városba anyumnak,meg tesómnak ajándékot venni és ami megtetszett és árban is jó volt azt vettem meg...Idén szeretnék valami olyat adni,aminek biztos örülne.Olvasni nem szeret,tehát a könyv sem jó ötlet.Ezenkívül szereti a bort és a pálinkát:D de azt meg nem tudok venni...Egyszerűen ötletem sincs.

Anyukámnak is olyan ajándékot szeretnék venni,aminek biztos,hogy örülne.Névnapjára kapott egy könyvet,amit kinézett magának:Kurt Tepperwein Szellemi öngyógyítás c. könyve.Nagyon tetszett neki,szóval azt gondoltam veszek neki valami ehhez hasonló könyvet.Csak sajnos nem tudom,hogy mégis milyen könyvek vannak amik ezzel kapcsolatosak.

Nővérem(18éves):neki is nagyon szeretnék olyan ajándékot adni aminek biztos,hogy örül majd.Parfümöt már kapott tőlem,de ha nem lesz jobb ötletem akkor veszek neki olyan parfümöt amit szeretett volna venni akciósan,csak akkor nem volt már a rossmanba.Ezenkívül még jó lenne valamivel meglepni őt is:)

Anyukám és nővérem szeretik a mécsest,a füstölőt.Tehát ha még a keretbe belefér azt is kaphatnak:)

Viszont apum egyenesen utálja a füstölőt,a gyertyát még csak-csak elfogadja,hogy anyum meggyújtja de nem a kedvence.

Ti mit vesztek a szüleiteknek,testvéreiteknek(testvérnél légyszi a korát és nemét írjátok oda)?Szülők ti minek örülnétek?Mindenféle ajándékötlet érdekel.

Ja,és fejenként max. 2500Ft-t tudok költeni.

14,5/L


2009. okt. 30. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Apukámnak veszek egy üveg vodkát,Anyunak veszünk egy telefont(vagyis pénzt dobunk össze),testvéremnek pedig pókerszettet :D
2009. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

tesóm:21/F

Én:13/F

2009. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

apának, anyának valami kézzel készített cuccot, mindig azt szoktam nekik adni, de még nem tudom, hogy idén pontosan mit :) (a nagyszüleimnek is valami handmade lesz az ajándék)

tesóm nincs :)

15/L

2009. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

hát, egy garantált sikerű ajándék anyucinak: csinálsz papírból egy ilyen kártyát, amit anyud majd felhasználhat "ellened" :D ilyenek legyenek rajta hogy: 3mosogatás, 2porszívózás, 1felmosás, 1portörlés stb :D [én is ezt adtam tavaly, de oda írtam a végére apró betűvel hogy felhasználható februárig :D]

apunak valami csomagot vettem, volt benne aftershave, deo, fürdősó :D:D meg ilyenek, nagyon örült neki :)

nővérednek .. hát mennyire ad magára?műkörmös, kozmetikus, stb befizethetnéd mondjuk körmöshöz :D vagy ilyesmi :)

sok szerencsét :D 14,5L

2009. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
76%
Anyukádnak valami jó szakácskönyvet szerinte, ha szeret főzni, de ezt apukádnak is veheted, ha ő szeret főzni. Én pl Gordon Ramsay szakácskönyvét fogom megvenni nekik, mert mind ketten szeretnek főzni és szeretik a műsorát is. Apának veszek még egy sapkát, ami a kuktáknak van, amire az van írva, hogy a legjobb halászlékészítő:D De ha a szüleid nem szeretnek ennyire főzni, akkor valami olyat vegyél nekik, hogy amit szeretnek csinálni ahhoz jó legyen. Ha apukád valamilyen irodában vagy hasonló helyen dolgozik vegyél neki tollat, amibe valamit belegravíroztatsz, de a tesóddal együtt is összedobhatjátok a pénzt valami nagyobb ajándékra nekik. Tesódnak pedig (3 hónap múlva 18 leszek) vegyél valami egyedi ajándékot. Hmm, én pl egy hógömbre vágyom:) Lehet, hogy neki is van valami, amit nagyon szeretne megkapni. De én pl egy plüssmacinak is örülök, vagy egy kerámia cuccnak, vagy egy csini kis táskának.Vagy saját készítésű dolognak. Anyukádnak még eszembe jutott valami. Az, hogy ha van a tesóddal egy közös képetek, régi is lehet, akkor azt már párnára, bögrére...rá lehet nyomtatni áruházakban.
2009. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
tesódnak vehetsz kozmetikai csomagot (lehet kapni díszdobozban tusfürdő, deo stb.) vagy te is összeállíthatod neki a kedvenc termékeiből (pl. körömlakk, szempillaspirál, arclemosó stb) vagy veszel neki egy szép felsőt, övet vagy valami nyakláncot. Anyudnak vehetsz szobrot, vázát, lakás kultúra boltokban nagyon szép kovácsoltvas gyertyatartókat lehet kapni hozzáillő gyertyákkal. apukád már nehezebb ügy, én se tudok sokszor mit venni az enyémnek:) de vehetsz esetleg valami autóhoz való tartozékot, nyakkendőt, kozmetikai csomgaot, kedvenc újságjára előfizetést, keresztrejtvény könyvet, kertészkedős könyvet. remélem segítettem:) 17/L
2009. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Ezek nagyon hasznosak voltak:) Nővéremnek lehet,hogy összedobok egy kis csomagot,a körömlakkokat szereti,meg a testápolókat,szempillaspirálokat stb.:)

Anyumnak vagy valami könyv,vagy kerámia,apumnak meg hát azon még gondolkodom:D

2009. okt. 31. 13:43
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
apuval én is mindig gondban vagyok. egyik évben parfümöt kapott. elötte egyik kedvenc előadójának a CD-jét. Most sztem majd benézem sparba, tescoba, vannak filmek ilyen max 1000 forintért, valami házimozisat veszek neki, mostanában úgyis sokat használja a házimozit.
2009. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Apunak valami könyvet fogok, anyunak sminkszereket, bátyámnak ötletem sincs.

15/l

2009. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Mindig szenvedtem kinek mit vegyek de már tudom.

Az egész családnak veszek egy pár simpson családos zokni Marry Christmas felirattal mindenkinek más színben illetve nyomtatok mindenkinek egy polot a saját arckép másommal.


19F

2009. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!