Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ajándékötletek Karácsonyra...

Ajándékötletek Karácsonyra egy olyan 11 éves lánynak akinek mindene megvan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeret csinálni?

Olvasni? Kézműveskedni? Rajzolni? Szabadban lenni?


Ha nem tudsz róla semmit, úgy nehéz...


Ha hosszú haja van, esetleg lehet egy szép elegáns csatot, vagy más hajba valót.

2010. nov. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindene megvan, amit pénzért meg lehet venni, akkor adj neki olyasmit, amit nem kap pénzért sehol. Saját készítésű személyes ajándékot adj, pl. készíts ékszert, süss süteményt, varrj ruhát stb. Persze, lehet kapni ilyesmiket ezer boltban, de az számít, hogy te magad készíted el neki.
2010. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Én pont a másik felén vagyok, 11 éves lány vagyok és nincsen semmi, amit kérni tudnék..Mert több szeretetre lenne szükségem (a családomtól megkapom de remélem értetek), azt nem lehet megvenni...Barátnőimtől kértem tippeket, mert a szüleim mindenáron akarnak adni valamit. Egyik barátnőm rágógumiautómatát kér, másik kisebb léghoki asztalt, utóbbi nekünk is van, rágózni meg nem szeretek mert tele van édesítőszerrel. Amit az előző írt, az jó. Én is saját készítésű ajándékokat adok (pedig nem valami jó a kézügyességem), tavaly nagy sikerem volt, főleg a 2 legjobb barátnőmnél. Sajnos hasznos tippet nem tudtam adni, de szerintem fogadd meg az előző válaszoló tanácsát.
2010. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

akkor esetleg tarthatnátok egy ilyen "csajos" napot.

ha fiú vagy :

akkor vidd el sétálni, ne ilyen plázába meg egyéb bevásárló központba, hátha a találtok majd valami jó kis boltot :)

14f

2010. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

van valamilyen hobbija??

És milyen összegben gondolkozol?

2010. nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetnél neki valamilyen csajos dolgot.Például körömlakkot vagy manikűr szettet vagy mondjuk parfümöt.De szerintem meg is kérdezheted tőle,hogy nincs-e valami olyan,amit nagyon szeretne.Én is mindig ezt szoktam,ha nem tudok mit venni xD
2010. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!