Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves kislánynak ajándékötlet...

7 éves kislánynak ajándékötletek szülinapra?

Figyelt kérdés
Rokon kisgyerek, segítsetek légyszi ötletekkel!
2011. márc. 24. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 7 éves, a könyveket imádja és a Barbit, barbicuccokat, valamint a csinos pörgős szoknyákat.
2011. márc. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Könyv (ilyen korban mindig van valami kedvenc- kutyák, lovak, cicák), és ebben a kategóriában könyvet. Vagy nagyobb gyerekeknek való LEGO-t, ha szokott játszani.

Hajbavaló készletet, kis bizsu-gyűrűt, ha kézügyesség megvan -csillogó filckészletet, amivel szépen lehet mondjuk emlékkönyvet díszíteni később.

2011. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
színes bizsu gyűrűt, színes hajba valókat, zseléstollat, gyöngyöt, görkorit ilyeneket :)
2011. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
cicás/kutyás/delfines/lovas kirakó. :)
2011. márc. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen sok gyereknek van valami kedvenc témaköre - állatok, virágok, nekem konkrétan lányként a dinoszauroszok voltak :D A neki kedves témában egy gyerekeknek készült képeskönyv, amin az olvasást is gyakorolni tudja (majd), hiszen abban a korban van. (Én gyűlöltem az olvasókönyvet, anyával mindig a kedvenc dinós könyvemből gyakoroltunk, akkor imádtam olvasni)


Valami kreatív kézimunkás játék, fonalakkal, vagy festékkel, vagy papírokkal, amit tud ragasztani/hajtogatni/vagdosni, szóval alkotni, akármit, akármiből. Ennyi idősen már ügyesek és van sikerélmény, menj be egy ilyen kreatív boltba és nézz körül.


Én 7 évesen még imádtam a plüssállatokat és egy aranyos plüssel több örömet tudtak szerezni nekem, mint bármilyen "hasznos" ajándékkal. :)


Jön a tavasz, esetleg valami labda, vagy más szabadidős játék?


Ha szereti az ilyesmiket, akkor válogathatsz neki hajgumikat, csatokat, hajpántot.


Vannak társasjátékok is, amik már olcsón kaphatók, vagy valami kártya (amit ő is rendesen tud játszani, ne felnőtteknek valót!), puzzle...



Szerintem 7 évesnek még elég könnyű ajándékot venni, sok mindennek örülnek, lelkesek! :)

2011. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket. Sajnos a lego, puzzle, Barbie-cucc kizárva, mert a szülei szerint így is sok van belőle. Rövid a haja...a könyv nagyon jó, igaz sok könyve van, de már tud olvasni, így szerintem örülni fog neki!Meg valami csini bizsut hozzá, annyi szép holmi kapható a kislányoknak, csak ámulok. Köszi a segítséget!
2011. márc. 25. 09:59
 7/7 A kérdező kommentje:
A görkori is tök jó lenne, de van neki. Ruhát meg nem szoktunk ajándékozni a gyerekeknek a családon belül, szóval nem egyszerű...
2011. márc. 25. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!