Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezt hogy csináljam? NAGYON...

Ezt hogy csináljam? NAGYON FONTOS!?

Figyelt kérdés
Hogy tömjem ki a melltartómat?Van melltartóm csak abba cici kéne mivel tömjem ki és tapasszam oda,hogy bizti ne essen ki?Csak normális válaszokat légyszi!Köszönöm.És ne kérdezzétek,h hány éves vagyok,meg,h majd megnő.Köszi
2010. nov. 30. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
gondolom helga vagy .....vagy kinga...na mind1...szégyen mert tuti 12-13 éves vagy és semmi melled nincs hát nincs! nekem 9-évesen elkezdett nőni...ne tömd ki mert be fogsz égni...pl. tesiórán vagy stb. a barátnőm is kitömte ött be órára vette le a kabátot és kicsúszótt elég égő volt...Szégyen vagy!!
2010. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
leszarlak és naon nem ez a nevem
2010. nov. 30. 16:41
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Na mibe hogy ez a neved..Ne akarj nagyobbnak tűnni, ha nem vagy az.Hidd el elkezd majd nőni a melled ha eljön az ideje.Nem helyes de tok tanácsot adni hogy hogy csináld.Sztem ismerlek, de nem baj.Kezdem.

Ne olyan nagyon nagy melltartót vegyél.Max a legkisebbet 65/A vagy 70/a -sat vegyél.Ha van, akkor tudod anyukédnak a melltartóihoz szoktak lenni nem tom mik.Ilyen szivacs félék.Ajánlom hogy ne csak belerakd hanem 1-2 öltéssel vard bele nehogy kiessen.És még1x mondom nem a legnagyobb melltartót vegyél olyat vegyél, ami annyira nem lenne feltűnő hogy eggyik nap lapos vagy a másik nap meg már nagy...na páá

2010. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak,am Réka vok,de tök mind1 ki is vettem 1-et anyáéból köszönöm szépen!:)
2010. nov. 30. 17:09
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Sehogy! Ne csapd be magad! Fogadd el a melled olyannak amilyen! Hidd el egy kis mellű lány is lehet nagyon szép!
2010. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
első második válaszóló én voltam:) Nincs mit:) ha valamiben van kérdésed szólj és írd meg privibe.Segítek akármibe:)
2010. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

De gáz vagy még melled sincs!

ezt a kitömős ötletet még a fiúk is észreveszik!

2010. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

nagyon ááá. Utálom az ilyen ribancokat,akiknek csak ez a fontos, a külső, az, hogy hányan fogdossák, és hogy az összes (fiú) körülötte ugráljon. Ásd el magad mielőbb

Am elsőnek: ne gondolod, hogy (az országban) csak 2 ilyen lány van...

2010. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Off: most miert gaz, ha nincs melle?!Ez nagyon nem szep toletek, annak ellenere, hogy tenyleg nem kellene szamitson a kulso, tudjatok, milyen nehez 0 mellel elni, foleg, hogy a kornyezetedbeli lanyoknak mar mond(nemcsakhogy melltartojuk), nagy melluk is van!S ha valakivel beszelgetsz, azt nezi(foleg fiuk):Ur Isten, ennek nincs melle...Foleg 13 evesen, amikor az osztalytarsak megkeseritik az eletet a folytonos cikizessel!


Amugy szerintem vegyel siman egy ilyen...kis top szeru, kitomott melltartot.(olyan atmenet a ketto kozt) es azt hasznald, vagy hanem(amint elottem is mondtak) egy topba v. sportmelltartoba varrj ket szivacstomest(de semmikeppen ne ZOKNIT! :D)

2010. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy melltartót és varrj a belselyébe vattát
2010. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!